Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Amstaff kiskutyám parvoban...

Amstaff kiskutyám parvoban szenved. Ez mar az 5-ik nap. Kapja az infuziokat es melle mindent amikell. a kerdesem az lenne, hogy akinek volt mar parvos kutyusa es tul elte, annal mennyi ideig tartott ez a rettenetes idoszak?

Figyelt kérdés

2015. aug. 17. 08:59
 1/4 HUN_Sector ***** válasza:

Én amikor elhoztam a blökit a menhelyről, akkor már ment a hasa és 3 nap után csúnyán köhögni is kezdett.

Elmentünk az állatkórházba, ahol nem csak kennel köhögést, hanem parvót is megállapítottak nála a vizsgálatok során.

Ekkor kezdődött egy 9 napos tortúra, minden nap infúzióban és 5-7 db injekcióval. (Nem volt olcsó mulatság, de megéri)

A kórházi infúzión kívül otthon is ivott, azzal nem volt baj, de étvágya nem volt. Erre meg egy tubusos pasztát kaptam, hogy adagoljam neki, állítólag a szükséges energiamennyiséget tartalmazta.


Szóval 1,5-2 hét alatt elméletileg lecseng a dolog, ha megfelelő a kezelés.

2015. aug. 17. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
sajnalom :( azota jol van? hany napig volt kritikus? nem tudom elhinni h lehet elpusztul 😢
2015. aug. 17. 09:23
 3/4 anonim ***** válasza:
Meghalt szegény Elim. :((
2015. aug. 17. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 HUN_Sector ***** válasza:

Azóta felépült, az erős keverék szervezete segített.

A kritikusság ugye nehezen mérhető, egy gazdinak minden nap az, míg egy kívülálló maximum hányást, kedvetlenséget, hasmenést lát.

Azon kívül, hogy vele vagy, foglalkozol vele, nem sokat tehetsz. A főtt rizs + párolt csirkemell kombináció segít megkötni a székletet, a széntabletta sem rossz megoldás. A lényeg, hogy egyen.

2015. aug. 17. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!