Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Maximális etetési mennyiség...

Maximális etetési mennyiség nyersnél? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Elsősorban BARF/Prey model szerint etetőkhöz szólna a kérdésem, viszont mindenki válaszára nyitott vagyok.


20kg körüli 10,5 hónapos amstaffom van, napi 1x kap enni . Mi az a mennyiség amit szerintetek egy etetésre oda lehetne adni neki? Külömböző okok miatt kettéosztani nem szeretném az adagot.


Előre is köszi.



2015. aug. 18. 16:03
 1/6 anonim ***** válasza:

A hasonló súlyú felnőtt pitem ilyen 7-800 grammokat evett, napi egyszer.

De miért fontos ez? Annyit kell neki adni, és olyan összetételben, amire szüksége van.

2015. aug. 18. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Most 900g a napi adag. Ez hús, csontoshús és alkalmanklnt belsőség. Zöldséget nem kap, nem igazán tolerálja. Kicsit szerintem lehetne vastagabb alkatra. Hihetetlen száraz izomzata van már most, nehezen jön rá plusz. Kis idő múlva emelnék az adagon, csak nem tudom mekkora mennyiséget adhatnék egyszerre.
2015. aug. 18. 16:32
 3/6 anonim ***** válasza:
Jézus, az rengeteg, ki akarod csinálni a sok fehérjével? Nekem sikerült az enyémet, több heti húsmentes diétára fogták, mire helyrejött a lába. Aztán idén felfedeztem, hogy ha jó zsíros húsokat kap, vagy ha az nincs, akkor kacsahájat (50g naponta, nem kellett sok), istenien néz ki. Nem mindent hússal kell megoldani :)
2015. aug. 18. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hasmenéstől tartok a sok zsírtól az a gond. Első hetekben volt hogy próbálkoztam farháttal, hát, kiadós vízesés lett a vége.
2015. aug. 18. 17:13
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
10,5 hónapos kutyától még ne várd, hogy úgy nézzen ki, mint egy 2-3 éves kifejlett kutya.
2015. aug. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Károly1968 válasza:
0%
7 hetes amstaff kölyök kutya ajánlat etetése ?
2015. szept. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!