Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Candida diéta alatt ihatok...

Candida diéta alatt ihatok fehérjeport? És mennyi a maximális CH mennyiség naponta?

Figyelt kérdés

Nem eszem húst, ezért lenne jó, ha a fehérjeport ihatnám mellette. Amúgy szója-, tej- és tojásfehérje keveréke. Azt olvastam, hogy tejtermékeket csak mértékkel lehet fogyasztani, de ezek végülis csak fehérjék, a gombák meg szénhidrátot kajálnak. Meg valahol olvastam, hogy savanyúságokat sem lehet enni.

Van olyan a diéta alatt, hogy maximális CH bevitel? Gondolom, élesztő-, cukor- és fehérlisztmentes tésztából sem ehetek akármenniyt. Köszi a válaszokat:)


2011. okt. 23. 13:55
 1/2 anonim válasza:

Az állati fehérjék fogyasztása nem igazán javasolt a diéta alatt.

A savanyúsággal kapcsolatban lehet hogy félre értettél valamit. Valószínűleg azt olvashattad, hogy a savanyú gyümölcsök is tartalmaznak gyümölcscukrot, ezért ezekkel is vigyázni kell.

Én zöldségdiétát javaslok egy kis gyümölccsel megerősítve.

Állítólag a grapefruit és a magja kifejezetten segít legyűrni a gombákat.

2011. okt. 27. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
De vega vagyok, és ha nem eszem elég fehéjét, olyan punnyadt zselé leszek a végén, mint egy tál kocsonya:S Meg ezt azért nem értem, mert a gombák a CH-t eszik, akkor a fehérje miért zavar be?
2011. okt. 27. 18:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!