Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hörcsögfalvi Amstaff kennel árak?

Hörcsögfalvi Amstaff kennel árak?

Figyelt kérdés

Most szeretnék éppen kutyust vásárolni, és kíváncsi lennék milyen árban vannak a kutyáik. Nagyon tetszenek, természetesen nem is sajnálnám rá a pénzt, de azért jó lenne tudni.

Nekem csak hobbi célra kell családi kutyának, barátnak.

Remélem valaki tud segíteni.



2015. aug. 18. 20:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem tőlük, de én 120 ezerért vettem tavaly. (Nekem is csak hobbi, családi kutya.)
2015. aug. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én az intrepid bulls kenneltől vehettem volna szukát hobbira, 80.000 ft, csak nekem kan kutyus kell. Tehát konkrétan a Hörcsögfalvi kennel árai? Köszönöm az előző választ.
2015. aug. 18. 21:38
 3/6 anonim ***** válasza:
Miért nem kérdezed meg a tenyésztőt? Persze nem úgy értem hogy rögtön ezzel kezdd, de ha felveszed vele a kapcsolatot, és néhány levél után rákérdezel szerintem nem fogja rossz néven venni.
2015. aug. 19. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Értem csak nem cinkes hogy megkérdezem az árát?
2015. aug. 19. 14:40
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha így kezded:

-Jó napot, tessék mondani, mennyiért adja a kutyáit?

Akkor azon sem kell csodálkozni, hogy leteszi a telefont.

De ha felhívod, hogy szeretnél egy kiskutyát a családnak, mikor lesznek nála, akkor már elkezdődik egy beszélgetés. Elmondod, hogy mire kell, miért, hol fog lakni, van-e más állat, stb. Nem számonkérés, hanem beszélgetés. Te is nyugodtan megkérdezheted, hogy hány kutyája van, bemehetnek-e lakásba, milyen tápot esznek, stb. A végén igen, rákérdezhetsz az árra.

Én gondolkodtam howavarton, és legalább 10 percig beszélgettünk, mire rákérdeztem az árára. A nem kiállítási kutyát adta 200 ezerért. Mondtam neki, hogy nagyon sajnálom, de erre nincs keretem. Ő nem sértődött meg, nekem nem volt kínos.

Viszont volt olyan amstaff kennel (bp-i, de már nem emlékszem a nevére), akit felhívtam, bemondta a kutya árát (na jó, ez sem tragédia:)), de olyan flegma, ellenszenves volt, és primitívnek tűnt, hogy inkább elbúcsúztam. Volt kölyke, 80 ezerért, ha jól emlékszem, de inkább megvettem 120 ezerért egy normális tenyésztőtől.

2015. aug. 19. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm szépen mindenkinek a választ!
2015. aug. 19. 22:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!