Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám 3 napja beteg. Nem...

PicúrHógolyó kérdése:

A kutyám 3 napja beteg. Nem eszik, nem iszik. Hasmenése van és sokat hány. Állandóan csak bújkál, és szunyókál. Mi lehet a baja? Mit adjak neki?

Figyelt kérdés

2015. aug. 19. 11:43
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
83%

Küldöm az ásót...

Barom vagy.

2015. aug. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

valószínű bélgyulladás,persze más is lehet,de ezt nem kellet volna 3 napig húzni,minden órával kevesebb esélyed van arra,hogy meggyógyuljon. Házi módszer????? ez nem csak egy hasmenés,hogy azt mondom 2 napi rizses diétától meggyógyul.


Valószínű már infuzióra kötik ha menthető lesz,de egy kistestű kölyök kutya nem fogja sokáig húzni,még ma vidd el dokihoz vagy vkit kérj meg!! DE este még ügyeletre is eltudod vinni!!!


én kutyám bélgyuszis volt,mikor hányt egész nap,nem evett nem ivott,ment hasa délután el is vittem dokihoz,ő mondta,hogy ezzel nem szabad várni,aztán másnap se sokat evett,inni is mi itattuk,majd 3. nap a doki jobbnak látta ha infuziót kap,mivel csak az injekció maradt meg,mindent kihányt, reggel és délután is orvoshoz jártunk,hol anyum,hol én vittem,hol húgom aki éppen otthon volt,de megoldottuk!!!Ma vidd el különben kiszárad,és nem tudsz otthon semmit sem csinálni mivel infúzióra nem tudod kötni illetve,injekciót sem tudsz neki beadni a megfelelő gyógyszerrel...

2015. aug. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

A mi kutyánk is ezeket a tüneteket produkálta, mi másnap rohantunk vele orvoshoz. Kiderült, hogy bélgyulladás. Akkor már lázas is volt. Kapott injekciót, pasztát a hasmenésre, és pár szem gyógyszert a hányásra.


Orvost adjál neki, de gyorsan!

2015. aug. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
A kérdésre válaszolva: mi a baja? Beteg. Mit adj neki? Infúziót és megfelelő gyógyszert. Ha ezeket otthon adod be, akkor már házi orvoslás. Ha pedig nincs időd orvoshoz vinni a beteg állatodat csak azt tudom javasolni, hogy soha többé ne gondolkozz állattartásban, de gyerekvállalásban sem! Sőt, remélem egy rokonod, barátod sincs, aki van olyan hülye, hogy számít rád.
2015. aug. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek, aki segíteni próbált!

Tegnap elvittem állatorvoshoz. Sokan eltalálták, bélgyulladás. :-\ Kapott injekciót, és gyógyszert is.

Bár még nem változott az állapota (csak picit jobb kedvü), azért remélem hamarosan rendbe jön.

És azoknak, akik ismeretlenül ítélnek el más embereket: egyáltalán nem vagyok hanyag, szeretem a kutyám! Amúgy 4 éve macskát is tartok és tök jól van (3 évvel ezelõtt ellopták, és utána mentem 3 nap múlva mikor megtudtam hol van, éjszaka volt és nm valami kellemes környékre kellett menjek, de visszaszereztem). Szóval nem hiszem hogy annyira rossz gazdi lennék! Elsõsorban az a legfontosabb, hogy szeresd és küzdj érte. És én ezt teszem.

2015. aug. 20. 09:34
 16/20 anonim ***** válasza:

Idézhetlek, ó lelkiismeretes gazdi?

" nincs IDŐM holnapig vagy péntekig orvoshoz vinni."

Úgyhogy ne mosakodj.


Jobbulást a kutyusnak.

2015. aug. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 bp1985 ***** válasza:
Marhára szeretheted, ha 4 napig hagytad szenvedni...
2015. aug. 22. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

:-)

Most komolyan! Megható, hogy mennyi együttérzõ- ugyanakkor provokatív ember van. Atyaég! :-P

Hógolyóról (a kérdéses kutya) annyit: köszöni szépen nagyon is jól van. Talán még jobban, mint az elõtt.

Akkor nap mikor feltettem a kérdést, elvittem állatorvoshoz (ahogy azt már korábban közöltem!), azóta teljesen rendbe jött. :-)

Köszönet mindenkinek!

2015. szept. 7. 22:12
 19/20 eve5 ***** válasza:
58%

Mit adjál neki?

Hát tudod mit? Új gazdit.

2016. ápr. 28. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Utolsó: Le vagy maradva, drága...
2016. ápr. 28. 23:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!