Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kedve border collie gazdák!...

Kedve border collie gazdák! Szeretnek roletek errol a kutyáról mindent megtudni! Tudnatok ebben segíteni?

Figyelt kérdés

2015. aug. 23. 09:31
 1/3 anonim ***** válasza:

[link]

TÁDÁ.

Fura módon én annak idején amikor meg akartam tudni mindent egy kutyafajtáról, leszedtem a könyvespolcomról az összes szakirodalmat, bementem a könyvtárba, és végignéztem az internetet.

Nehéz, nagyon nehéz. A fenti link 5 másodpercembe került.

2015. aug. 23. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Google a barátod, ahogy a kereső is. Kismillió kérdést tettek már fel borderekről, keress rá!
2015. aug. 23. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem borderem van és nagyon aranyosak, de csak akkor ajánlanám ha tényleg nagyon elszánt vagy egy ilyen kutyához. Rengeteget kell vele foglalkozni. Nem elég neki a séta és a kert. Én kb napi 4 órát vagyok vele kint, esőben,hóban,napon. Szoktunk futni, biciklizni, frizbizni és ezek mellett szellemileg is le kell fárasztani. Néha még ezek után is rombol. Annyi mindent szétrágott hogy el sem hinnéd, van egy másik fajta kutyám is, ő sokkal nyugisabb és ezért mondom, hogy bordert csak akkor válassz ha tényleg készen állsz rá, hogy 10 - 15 éven keresztül napi több órát kint legyél vele és keményen fáraszd. Valamint nekik határozott gazdi kell, pont azért mert okos. Ha egyszer valamit megengedsz neki és rájön hogy azt lehet, utána nagyon nehéz leszoktatni, könnyen túljár az eszeden. Az én személyes véleményem, hogy ez a fajta tényleg nem való mindenkinek, ha csak egy szeretgetni való társra vágysz ne ezt a fajtát válaszd, de ha készen állsz azokra amiket leírtam akkor sok sikert és örömöt kívánok hozzá.
2015. aug. 24. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!