Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Jó lesz ez így?

Jó lesz ez így?

Figyelt kérdés
Az van hogy van egy több mint 3 hónapos keverék kiskutyám és már egy ideje tanítom a nevére meg hogy gyere ide. De az a baj hogy rohadt nagy és többrészből álló udvarunk van és hátúl nem valami jó a kerítés ráadásul oldalt se de nincs pénzünk megcsináltatni és félek hogyha megnő ki fog szökni.Szóval csak azt akarom megkérdezni hogy meglehet arra tanítani hogy biztosan odajöjön hozzám akár sokadszorra is ha valami jobban érdekli majd ha felnő? Mert az a baj hogy ott hátul egy elzárt rész bokoral fákkal magasfűvel és egyszerűen imád oda menni szerintem nem lehet majd megállítani elég virgonc kiskutya:)

2015. aug. 23. 18:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem kell megvárnod, hogy felnőjön. Növekedése alatt is simán elmehet kíváncsiságból. Simán dobbanthat, amikor nem vagy vele.
2015. aug. 23. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Amikor kint van vele vagyok ha én bent vagyok akkor ő kenelbe van. Én arra vagyok kiváncsi hogyha megtanitom a gyere idére akkor is oda jön ha valami jobban érdekli vagy sem?
2015. aug. 23. 20:00
 3/4 anonim ***** válasza:
Hogy erted, hogy mikor bent vagy akkor ő kenelbe?
2015. aug. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ha bent vagyok a házba akkor ő kenelbe van ha kint vagyok az udvaron akkor vele vagyok
2015. aug. 24. 09:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!