Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen lenne a viszony egy...

Milyen lenne a viszony egy ANYA SZUKA GOLDEN RETRIEVER és a KAN FIA GOLDEN RETRIVER BERNÁTHEGYI KEVERÉKE között, ha idősebb lesz már a bernáthegyi golden retriever keverék?

Figyelt kérdés
Tudom már kiírtam ezt a kérdést elég idiótán sajnálom csak épp igyekeznem kellett.Úgyhogy remélem mostmár érthetőbb.Lényegében arra lennék kíváncsi hogyha most a szuka golden retriever pároztatnám a szomszéd kan bernáthegyivel (egy semleges területen),akkor ha majd születnek keverékek és az egyik kan keveréket megtartom és felnő akkor milyen lenne a viszony a szuka golden retriever (anya) és a bernáthegyi golden retriever keverék (fia) között.
2015. aug. 22. 09:32
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
86%
Jesszus szerintem nyírd ki magad. Van elég keverék a menhelyen minek még több????? Amúgy meg ha meg van nevelne a kutya akkor jó viszonya lesz ( kivéve ha annyira retardált vagy, hogy majd a kölyök felcsinálja az annyát felnőttként) De mivel nem hiszem, hogy meg van nevelve a kutya szerintem harc lesz az tuti. Dominancia harc.
2015. aug. 22. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
94%
NE SZAPORÍTS!
2015. aug. 22. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
A szuka retreiveremmel járok rendszeresen kutyasuliba itthon is tanítom rendszeresn járok sétálni...okos kutya.Engem főként annyi érdekelt volna hogyha nyilván a keverékkel is járnék kutyasuliba és foglalkoznék vele rendszeresen akkor nem lenne-e harc vagy hogy lenne-e olyan őrült a kan fia hogy felcsinálná-e az annyát?
2015. aug. 22. 09:51
 4/16 anonim ***** válasza:
94%
Vesd el ezt az ötletet. Amilyen nagy egy bernáthegyi, a golden könnyen bele is pusztulhat a szülésbe. Meg amúgy is, minek kell még több keverék? Nincs elég talán az utcákon, menhelyeket?
2015. aug. 22. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
93%
De igen, ivartalanítás nélkül fel fogja csinálni, ha az anyja tüzel, nem fogja érdekelni a vérrokoni kapcsolat, ösztönből megy. Nem gondolkodnak, ezért kell neked helyettük, és már most ivartalaníttathatnád a goldent, hogy ne legyen később probléma, egy csomó későbbi megbetegedést is el lehet vele kerülni, mint a méhgyulladást, petefészek cisztát, álvemhességet, stb.
2015. aug. 22. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Nem én akarom hogy pároztatva legyenek hanem a szüleim gondolták hogy jó lenne ha lennének kiskutyájink.Egyet pedig szívesen megtartanánk a többit pedig elajándékoznánk.Én pedig nézelődtem hogy milyen kutyakeverékek amik nekünk bejönnek és pl. az egyik keverékfajta ami nekünk tetszik az a bernáthegyi golden retriever keverék.
2015. aug. 22. 10:14
 7/16 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm szépen a válaszokat.Ez engem megdöbbentett hogy a kutyáknál nem baj, hogy rokon!!!!!!!!!!!!!
2015. aug. 22. 10:18
 8/16 anonim ***** válasza:
75%

A szüleidnek van elég pénze szűrővizsgálatok elvégzésére, majd egy alom felnevelésére 8 hetes korig? Elárulom, hogy két kutya pároztatása nem annyiban merül ki, hogy összeragadnak, hanem több százezer forintos összeget kell kifizetni, mert bár látszólag lehet egészséges egy kutya, de ki kell vizsgálni, hogy valóban az-e. Ezen kívül ne akarjatok keverékeket gyártani. Ha kutya kell, menjetek egy menhelyre. Azon kívül, hogy a keverékek számát szaporítanátok csak, a szukádat is leterheli a szülés, bele is halhat, mert kismillió komplikáció léphet fel szülés alatt, amit nem fogtok tudni kezelni!


"Ez engem megdöbbentett hogy a kutyáknál nem baj, hogy rokon!!!!!!" - valamit félreértettél. De igen, baj, ha két ivaros kutya, akik egymás rokonai, együtt élnek! Ezért kell IVARTALANÍTTATNI! Ráadásul sok betegség megelőzhető ezzel, és nem kell a szukának egyszer sem szülnie, vagy a kannak egyszer sem fedezni ahhoz, hogy ivartalanítsák. Aki mást mondd, az nem jól tudja!

2015. aug. 22. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
82%

"Ez engem megdöbbentett hogy a kutyáknál nem baj, hogy rokon!!!!!!"


A kutyák ÁLLATOK. Ösztönből cselekszenek. K_rvára nem érdekli őket, hogy rokonnal párosodnak-e vagy sem. Épp ezért neked kellene, hogy több eszed legyen.

2015. aug. 22. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Arról nem is beszélve, hogy mivel keverékek gyártására készültök, nem tudhatjátok, milyenek lesznek a kölykök, főleg, ha a két szóban forgó kutya sem fajtatiszta, vagyis nincs törzskönyvük! (a törzskönyv nem keverendő az oltási könyvvel)
2015. aug. 22. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!