Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyi az esélye hogy ivartala...

Mennyi az esélye hogy ivartalanítás közben a kutyám elpusztul?

Figyelt kérdés
Mi van ha elaltatják és nem ébred fel? Előfordulhat? Ilyenkor az ivartalanítást végző orvos vállal felelősséget?
2015. aug. 25. 10:45
 1/3 Andizsuzsi ***** válasza:
Kicsi a valószínűsége és az állatorvos nem vállal érte felelősséget. Egészséges állat az altatástól nem pusztul el.
2015. aug. 25. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Minimális, de teljesen azért nem zárható ki. Az orvos nem vállal érte felelősséget (hacsak nem lehet rábizonyítani, hogy valamiért súlyos gondatlansággal járt el), hiszen minden egészségügyi beavatkozásnak (legyen szó állatról vagy emberről) van valamennyi kockázata.
2015. aug. 25. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
csatlakoznék az előttem szólóhoz,igen,minden műtéti beavatkozásnak van kockázata,és általában alá is irattatnak a gazdival egy nyilatkozatot erről a műtét előtt a rendelőben.ha körültekintően szeretnél ezügyben lépni,először is válassz jó orvost.kérdezz utánna az ismeretségi körödben,esetleg állatvédő szervezetnél hogy ők kit ajánlanak.az altatásnak is több féle módja van,van gázzal altatás is van ellenszérumos,ezekkel fel tudják ébreszteni a kutyust ha gond lenne pl a szívével.általában ezek felárasak de szerintem megéri.nekem minden állatkám ivartalanított,és sosem volt gond a műtéteknél.volt aki picit nehezebben ébredt,vagy az utókezelés kicsit nehézkesebben ment de mindenki jól van és boldog kiskedvenc. :)
2015. aug. 25. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!