Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Netes oldalakon hirdetett...

Netes oldalakon hirdetett francia buldog kiskutyák mind törzskönyvesek?

Figyelt kérdés

Azt hittem ilyen oldalakon inkább csak szaporítós kutyák vannak, ennek ellenére szinte az összes ára 100 000 forint felett van. Akkor most hogy van ez?


Amúgy mielőtt megjegyzi valaki, nem szeretnék szaporítós kutyát venni.



2015. aug. 25. 13:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem az ár számít, hanem az, hogy oda van-e írva---törzskönyvvel.
2015. aug. 25. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem azért van 100.000 felett, mert törzskönyves, hanem azért, mert népszerű fajta és a szaporítók ennyiért is el tudják adni. Egy jó kennelből való francia bulldog inkább 300.000 körül vagy afelett van.
2015. aug. 25. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

[link]


Jól meggondoltad ?? Ezek a túltenyésztett ebek csak császármetszéssel képesek szaporodni. Nem igen állatszerető az, aki ilyennek képes kitenni a kutyáját, ne adj' isten többször is a kutya életében. Az állatorvosi költségekről meg az esetleges elhalálozásokról nem is szólva.

2015. aug. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha törzskönyves, azt egész biztosan odaírják, akárcsak azt, hogy a szülők szűrtek, mik a legjobb kiállítási eredményeik, vagy legalább egy link a kennel honlapjára, ahol meg lehet nézni a szülőket. Szerintem aki spórol a karakterekkel, és kihagyja ezt, ami a leglényegesebb lenne, az gyanús.
2015. aug. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

100 ezerért csak szapis francia van,de ha van törzskönyve,meg kennelje van a tenyésztőnek akkor rendben van. Viszont alaphangon inkább 150-200 körül mozog egy fajtatiszta francia..


Amúgy ha nem írja,hogy törzskönyves nincs neki,az ár nem sokat számít, vki itt írta kérdésben,hogy átverték, most hogy francia bulldogot vett vagy angolt vett nem tudom,de 120 ért vette törzskönyv nélkül..


Ha vki rendes tenyésztőtől szeretne akkor írja be xy fajta kennel vagy tenyészet,apród és társai inkább szapis,van egy két tenyésztő,de azokat meg lehet ismerni.


Ez szerintem tenyésztő,de törzskönyvről szűrésekről érdeklődni kell!!

[link]

2015. aug. 25. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100 ezer körüli francia bulldog nincs, legalábbis fajtatiszta. A bulldog drága kutya, mert problémás, pénzigényes a tenyésztése és tartása ,a törzskönyvezett példányok inkább 250 ezer vannak.
2015. aug. 25. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ma 14.16: Megnéztem a linket, NEM tenyésztő. Se törzskönyv, se kennelnév, semmi. Sima szokványos szaporító.
2015. aug. 25. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Akkor tulajdonképpen nem is biztos hogy fajtatiszta kiskutyákat árulnak, kb csak 50 000 forinttal olcsóbban, mint a törzskönyvezetteket. Durva, micsoda átverés!
2015. aug. 26. 00:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!