Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nem sokára szeretnék venni...

Nem sokára szeretnék venni egy yorki kiskölyköt honnan tudom megállapítani, hogy melyik lesz szép nagy korára, színre, pofira? Nagyon sok hirdetést olvastam és elég nehéz a döntés!

Figyelt kérdés
2010. márc. 10. 21:16
 1/9 anonim ***** válasza:
86%
Hirdetést olvastál? Mármint ezeket a 20-30ezreseket? Mert akkor azok szaporító által forgalmazott kiskutyák akik lehetnek betegek, keverékek stb. Szóval onnan ne vegyél kutyát mert lehet nem fog hasonlítani nagy korára yorkira! :) Ha tenyésztőtől veszel, biztos gyönyörű felnőtt kutya lesz. Jah és amúgy egy valóban Yorki kutyus nem 20-30 ezer hanem 100 minimum :)
2010. márc. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Akiteki ***** válasza:
100%

Nézd meg a szüleit, nagyszüleit, egyéb rokonságát. A tenyésztő meg tudja mondani, milyen tulajdonságokat szeretne kihozni a párosításból, mit vár tőlük küllemre és 6-8 hetes állapotukban épp melyik felmenőre hasonlítanak.

Persze csak a tenyésztő, nem az expresszes hirdetések.

2010. márc. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

[link]

nézd meg ezt az oldalt, jó tanácsok vannak benne kutyavásárlással kapcsolatban.

2010. márc. 11. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne. Tenyésztők oldalain néztem, de én nyírnám, ők meg ugye kiállítási szőrben fotózzák őket. Ez érthető, de honnan tudjam h melyik lesz olyan cukipofijú, szép ezüstös szőrű felnőttnek, amilyet szeretek?
2010. márc. 11. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én úgy vagyok vele, hogy ha egy adott fajtájú kutyát szeretnék, akkor mindegy, milyen színű, pofijú, csak olyan fajta legyen. Mire megnő, mindenképpen a sajátodat fogod a legszebbnek, legcukibbnak tartani. Én is egy bizonyos színű kutyát szerettem volna, végül nem olyan lett, de nekem így is ő a legszebb.
2010. márc. 11. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
74%
Kutyát ne azért vegyél mert olyan "cukipofijú"!
2010. márc. 11. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
van yorkis ismerősöd?Jól figyeld meg, mennyi problémája van a kutyájával.Biztosan yorkit akarsz?Nem olvasod itt a rengeteg yorki tartó rengeteg problémáját? Kezdve a nem evéstől a különböző betegségekig, a szobatisztasági problémákig? Fel vagy rá készülve?A szőre meg közel sem olyan lesz, mint a kiállítási kutyáké, mert azokat kölyök koruktól kezdve speciális olajjal ápolják és tekercselik állandóan, el sem hinnéd, mennyi munka egy yorkit kiállításra felkészíteni, minden tiszteletem azoké, akik ezt végigcsinálják, hát azok a kutyák tényleg gyönyörűek.De a tiednek, főleg ha nyíratod is, tuti, hogy nem olyan lesz a kinézete.Rendes, otthoni yorkikkal ismerkedj, az élethűbb, mint kiállítási képeket nézegetni
2010. márc. 12. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
előző vagyok.Minden yorki fekete szőrrel születik, kölyökkorában nem lehet előre megítélni, milyen lesz felnőtten a színe.
2010. márc. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

A párom szeretne inkább yorkit én annyira nem erőltetném,de ő bele van szerelmesedve!Amúgy,ha vennénk is akkor folyamatosan nyíratnánk,mert nekünk nem tetszik hosszú szőrrel,nem rég láttunk egy nagyon szép felnőtt yorkit,rövidre volt vágva a szőre és nagyon szép volt,tündéri...

Abban igaza van pár embernek,hogy úgy is az enyémet fogom a legszebbnek látni,de ha már egyszer veszünk kiskutyát akkor szeretnénk fajtatisztát,mert ennyi erővel állatmenhelyre is mehetnénk ott is vannak meg is mentenénk egy kutyit én már gondoltam erre is!

Ha lebeszélnétek erről a fajtáról akkor milyenben gondolkodjak szerintetek?

2010. márc. 14. 20:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!