Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Moshatom a yorkim fogát...

Moshatom a yorkim fogát felnőtt fogkefével és colgate-al?

Figyelt kérdés
2010. márc. 10. 21:56
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
80%
Hülyeségek helyett tölthetnéd azzal az időd, hogy könyvet olvasol a kutyaápolásról. Nem szokás colgattel mosni a foguk.
2010. márc. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
A fogkrémben sok a fluor, ha a kutyád lenyeli, az ő szervezetére talán ekkora adag mérgező és még ki tudja, mi minden van benne. Mosd csak vízzel inkább, esetleg szódabikarbónával, de a víz a legjobb, ha mindenképp akarod mosni.
2010. márc. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Neee,semmiképpen! Én is próbáltam régen még a kiskutyámank:D Hát rendesen fuldoklott tőle,gondolom azért is,mert nekik jóval erősebb a szaglásuk is,és az ízeket is intenzívebben érzik,ha neked is erős néha egy mentolos fogkrém,képzeld el szegény kutyus mit érezhet! (utólag mondjuk én is okos vagyok:D)
2010. márc. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
értem, köszönöm csak nagyon fogköves a foga ls fogalmam sincs hogy mit csinálhatnék vele. Adtam már neki rágcsit is de az sem segített..
2010. márc. 10. 22:11
 5/19 anonim ***** válasza:
49%

milyen aberrált ember akarja a kutyájának megmosni a fogát??? -.-" istenem.

nem véletlen találták ki azokat a rágókákat direkt kutyusoknak, és rá van írva: KUTYAFOGKEFE.

öcsém ilyen embertől elkéne venni az állatát.... pfhuu. állatkínzó.

2010. márc. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
a fogkrém és a fogkefe az emberek fogkövét sem távolítja el. fogorvos kapargatja le ... vidd el állatorvoshoz aztán majd megmondja mit csinálj. az se biztos, hogy fogkő.
2010. márc. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Érdemes kutya fogkefével átdörzsölnöd naponta, de fogkrém nélkül. Ezenkívül adjál neki fogkövesedés elleni "denta" cuccokat,rácsgálni. A doki is ezt fogja szerintem mondani vagy leszedi a fogkövét, alkalmanként min. 10.000 forintért, ami elég sok.
2010. márc. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
de biztos, olvastam róla és megnyugodhattok, mert én még soha sem mostam meg a fogát és épp hogy ITT ezen az oldalon olvastam, hogy mások gyerekfogkefével mossák a fogukat kedvenceiknek colgate-al..egyeseknek köszönöm az állatkínzós részt és a tobbi hülyeséget meg egy piros pacsival megjutalmazom..
2010. márc. 10. 22:20
 9/19 anonim ***** válasza:
Majd az állatorvos leszedi. És mond vmi okosat, de nem azt, hogy mosd neki. Hacsak nem tanítottad meg, hogy kiköpje a fogkrémet...
2010. márc. 10. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Fogorvostól hallottam régebben-természetesen kutyás fogorvostól- Az emberi fogkrém nem való kutyáknak. A kutya ínye nem olyan szoros, mint az emberé. Kis zacskók vannak a fogak körül. Az emberi fogkrémekben apró darabos anyag van, hogy dörzsölje a fogat. Ez a kutyáknak belemegy abba a kis zacskóba. Éppen ezért más anyagú a kutyáknak való fogkrém.
2010. márc. 11. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!