Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Argentin dog erosebb egy bull...

Argentin dog erosebb egy bull tipusu kutyanal?

Figyelt kérdés
2 sulyhuzo kutyank van(1pit es 1sztaffi), most jott el az ideje hogy egy harmadikat vallaljunk. Baratom szerint a.d- erosebb mint egy bull. Igaz ez?

2015. aug. 29. 10:00
 1/4 anonim válasza:
0%
mindkettő veszélyes az emberre,én fejbe lőném őket
2015. aug. 29. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem hinném. Szerintem a bull lényegesen erősebb és kitartóbb. Nem is hallottam még argentin dog súlyhúzóról. Teljesen más beállítottságú kutyák. Amerikai bulldog jobb választás erre a célra.
2015. aug. 29. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Véleményem szerint, ezt senki nem tudja neked megmondani. Ha súlyhúzással sportoltok akkor valószínüleg tudod, hogy a dolog nem kizárólag ezen múlik.
2015. aug. 29. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
hat ha kicsin veszed a dogot akkor természetes h a másik ketto az erosebb eleinte. pit es a szteffi sokkal harciasabb kutyák ezért vloszinu ők az erosebbek agresszivebb. dogom volt és egyáltalán nem volt vad mas kutyákkal ezért valoszinu ok lesznek az erosebbek. attol fugg milyet veszel vannak az alomban gyengebbek es erosebbek ezt pontosan nem lehet megállapitani .
2015. aug. 29. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!