Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nagytestű kölyökkutyának...

Nagytestű kölyökkutyának milyen táplálék a megfelelő (elérhető áron)?

Figyelt kérdés
Mindenképpen szeretném legjobb ár/érték arányban táplálni a kiskutyámat, a tizen-huszonezres tápokat nem tudom megengedni magamnak.
2015. aug. 29. 13:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Brit Premium. Jó ár-érték arányú, jó minőségű táp. Én ezzel etetem őket és bevált. Nincs benne szinezék. Van belőle "L" és "XL" változat is. ;) Rendelés: petissimo.hu
2015. aug. 29. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi a választ, de 15 kilóért 12 ezer forintot nem tudok kiadni.
2015. aug. 29. 14:39
 3/6 anonim ***** válasza:

Nincs az annyi, legalábbis a petissimo.hu-n. ;)


[link]


[link]


Nem tudom neked melyik kell. Nézd meg a méret kategóriát. ;) Amúgy milyen fajta a kutyus?

2015. aug. 29. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A minőségi tápokból kevesebbet kell adni a kutyának, így tovább is elég, mint az olcsóak, ebbe azért gondolj bele. A Brit, Josera, Acana, Orijen, Bosch, Taste of the Wild tápokat merem ajánlani.
2015. aug. 29. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom mekkora a kutya, de ha nem óriástestű, csak szimplán nagytestű, akkor valószínűleg elég egy 15 kg-os zsák egy hónapra. Esetleg kicsivel kell csak több. A nagytestű kutyák tartása sajnos drága, havi 10-20 ezer az alap.
2015. aug. 30. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha tudsz húst szerezni olcsón akkor olcsóbban ki fogsz jönni :) Nyers etetésnek nézz utána,sokan havi 5-8 ezerből megetetnek egy vagy két nagytestű kutyát.

Igazából nem annyira pepecs.


Elmész megveszel akár egy havi adagot.Otthon kiporciózod elrakod fagyasztóba aztán vagy reggel kiveszed vagy pedig kaja előtt forró vízbe teszed és mire a kutya elé rakod kiolvad :)


Én volt,hogy vettem 3 kg csontos húst(farhát,nyak) 3 kg szív,nyesedéket. Otthon neki álltam igazából tök gyorsan kiporcióztam elraktam a fagyasztóba :) 3-4 ezer ft körül fizettem és 1,5 hónapra meg volt a két kistestű kutyám etetése. Táppal drágább lett volna.Mondjuk nálunk nem nevezhető olcsó hús forrásnak a forrás :D de még így is megérte:)

2015. aug. 30. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!