Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Labrador kölyökkutyának napi...

Labrador kölyökkutyának napi 5 deka száraztáp?

Figyelt kérdés
Brit lamb&rice száraztápot kap,reggel 2 délben 1 este megint 2 dekagrammot de ezt én nagyon keveslem...2 hete 4.1kg volt a kutyus,pénteken visszük megint dokihoz,akkor megint megmérik,de úgy gondolom megint nőtt,szerintem megvan már 5kg....Szerintetek adjunk neki többet?

2015. júl. 13. 13:18
 1/4 anonim ***** válasza:
2 hét alatt jóval többet kellett volna nőnie. Nem látszanak a bordái? nekem a dalmatám 8 hetesen volt 5 és fél kg, és nem volt elhízva. de adtunk neki rendesen kaját, nem egy-két szem tápot xD
2015. júl. 13. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hogy értve hogy rendesen adtatok neki kaját?
2015. júl. 13. 15:17
 3/4 anonim ***** válasza:

mindig volt előtte kaja, nem méricskéltük. a kajamegvonást akkor szokták csinálni, ha nem eszi meg a tápot (elveszed tőle a tálját), de lehet előtte kaja, úgyis annyit eszik, amennyi kell neki, legalábbis az enyém.


ha pedig megfelelően mozgatod, nem hízik el, de egyébként sem eszik annyit szerintem, a kutyák tudják, mi az elég. Jó, kivéve ha egy rúd szalámi közelébe téved, akkor nem :D

2015. júl. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A mi kutyánknak is tobbet adunk mint amit mondanak. Nem lesz tőle semmi baja. Rendszeresen hetente emeld az étel adagot ha meg a kiskutya úgy véli hogy neki elég volt akkor úgy is otthagyja.
2015. júl. 14. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!