Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tudtok nekem mondani olyan...

Tudtok nekem mondani olyan kutyafajt?

Figyelt kérdés

Közepes méretű család szerető és kinti kutyafajra lennék kiváncsi


ELŐRE IS KÖSSZÖNÖM!!!!



2015. aug. 30. 21:01
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Ja és sokat lennék vele és én tudnám tanítani de nem tudom kutya suliba járni és eddig három kutyám is volt úgy hogy nem vagyok kezdő!
2015. aug. 30. 21:03
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs semmi elképzelésed, akkor fogadj örökbe egy kutyust a menhelyről/sintértelepről. Vannak kölykök is. Ezek a jellemzők szinte bármilyen kutyára ráillenek.
2015. aug. 30. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
A kutya egy faj...amire te gondolsz, az a fajTA...egyébként meg menhelyi keverék
2015. aug. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Ha nincs semmi álmaid kutyája, akkor tényleg a legjobb ha egy menhelyen körbenézel.


Család szerető minden kutya, hisz a család tagok számára falka tagok, csak megfelelő neveléssel és szeretettel tudomására kell hozni, hogy ő ebben a falkában hol van.


A kinti kutyafaj is relatív.

Nálunk pl. a roti alapból kint van, de elég sokszor beengedjük napközben.

Van hogy hűsölni jön be a konyha kőre, van hogy télen melegedni a szobába, van hogy egyszerűen csak bent fekszik miközben TV-zünk vagy bármi, mert szeret a közelünkben lenni.

2015. aug. 30. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Nekem van álmaim kutyája csak azt kutyasuliba kell vinni és aszt nem engedi anyukám

És ez a border collie blue merle

2015. aug. 30. 22:16
 6/17 anonim ***** válasza:

bordert SEMMIKÉPPEN SEM, nem azért, mert kötelező őket suliba vinni, hanem mert nem neked való. amúgy miért van az anyukád a suli ellen?

menhelyen keress szerintem valamilyen keverék kutyát.

2015. aug. 30. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Menhelyi keverék.
2015. aug. 31. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Azért mert anyukám sokat dolgozik ésnem tudna elvinni és amúgy de nekem való lenne mert én tudom tanítani mert a most öreg kutyámat megtanítottam !
2015. aug. 31. 09:13
 9/17 anonim ***** válasza:
labrador
2015. aug. 31. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

már írtam, hogy nem a kutyasuli nemléte az oka annak, hogy a border NEM NEKED VALÓ. az a legkevesebb. nem kötelező egy kutyét se vinni suliba, csak ajánlott, meg jó program.

véleményem szerint aki egyáltalán rákérdez, hogy milyen kutyája legyen annak már ne legyen bordere. bordere csak akkor legyen az embernek, ha tudja, hogy 100%ban ki tudja igényelni a szellemi és fizikai igényeit és fel sem merül benne, hogy vajon neki való -e a border. bármilyen iciripiciri kis ellenindok már csak eszedbejutott? ne vállalj bordert. megbánod, de a rosszabb, hogy a kutya fogja bánni.

mondom, menhelyi keverék!! mindketten jól fogtok járni!!

2015. aug. 31. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!