Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 9 éves kutyát kizárni a...

9 éves kutyát kizárni a hálóból? Többi lent.

Figyelt kérdés

Van egy 9 éves kutyusom, világ életében velem aludt az ágyban. Nemtudom ez mennyire normális, de konkrétan össze szoktunk bújni. :D Még szinte gyerek voltam amikor kaptam, eljött az ideje annak, hogy nem csak én akarok abban az ágyban aludni.. :)


Elég rosszul vagyok a gondolattól is, de a legegyszerűbb megoldás egy babarács a hálószobára, és akkor nem tud bejönni, a nappali-konyha-fürdő maradna az ő tere.


Ezt hogy élné meg egy kutya? Nem akarom azt se, hogy azt érezze, hogy ő most kispadra került. Nyilván nem gondoltam erre gyerekként, most meg nagyon lelkiismeretfurdalásom van.


2015. aug. 31. 09:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Tegyél a hálószoba bejárat közelébe valami kényelmes fekhelyet, vegyél pl. kutyakosarat, párnázd ki, aztán majd megszokja.
2015. aug. 31. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azt hallottam hogy a kutya a gazdáját falkavezérnek tartja. Most ő lehet azt érzné, hogy kizárták a falkából. Elvileg bele is betegedhet.:S
2015. aug. 31. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én a szobában kialakítanám azt a kosarat amit 1-es emített.


Volt régen olyan barátnöm akinek a kutya szintén bejött és a lábunknál aludt. Csak az éjszaka elsö zskaszában Volt kizárva.:) Én konkrétan örültem neki mert szeretem e kutyákat.

2015. aug. 31. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha a párod állatbarát, nem kell kizárni a kutyát, maximum csak intim együttlétkor, de nem sima alváskor. Az ágyból meg szépen fokozatosan próbáld leszoktatni, legjobb az ágy mellé tett fekhely, ahol még közel vagy, lenyúlva el is éred. Ha szükséges, ezt a fekhelyet lehet aztán fokozatosan messzebb is vinni.
2015. aug. 31. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!