Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Taste of the wild High Prairie...

Taste of the wild High Prairie Puppy vagy Pacific Stream Puppy?

Figyelt kérdés
Összetétel alapján melyik a jobb egy közepes testű, 5 hónapos kutyának? Eddig Josera Kidset kapott, aminek a fehérjetartalma 25%, zsír 12%.

2015. szept. 2. 13:05
 1/3 A kérdező kommentje:

High prairie:

Összetétel: bölény, bárány liszt, tojás, borsó fehérje, borsó, burgonya, repce olaj, paradicsompüré, pörkölt őz, pörkölt bölény, len mag, burgonya rost, természetes aroma, halliszt, lazac olaj (forrás DHA), só, kolin-klorid , szárított cikória gyökér, paradicsom, áfonya, málna, yucca kivonat, szárított fermentációs termék, Enterococcus faecium, Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus casei, Lactobacillus plantarum fermentációs extraktumot szárítjuk Trichoderma longibrachiatum, E-vitamin, vas-kelát, cink-kelát, kelátja, vas-szulfát, cink-szulfát, réz-szulfát, kálium-jodid, tiamin (B1-vitamin), a mangán-kelát-, mangán-oxid, aszkorbinsav, A-vitamin, a biotin, a niacin, kalcium-pantotenát, mangán-szulfát, nátrium-szelenit, piridoxin-hidroklorid (B6-vitamin), A-vitamin B12, riboflavin (B2-vitamin), a D-vitamin, folsav


Elemzés: fehérje 28%, zsír 17%, rost 5%, páratartalom 10%, cink 150mg/kg, szelén 0,4mg/kg, E vitamin 175IU/kg, omega 6 zsírsav 2,8%, omega 3 zsírsav 0,3%


Pacific stream:


Összetétel: lazac, tengeri halliszt, édesburgonya, burgonya, borsó, borsó fehérje, repce olaj, paradicsompüré, lazac liszt, füstölt lazac, természetes aroma, lazac olaj (forrás DHA), só, kolin-klorid, a keverék természetes tokoferolok, szárítjuk cikória gyökér, paradicsom, áfonya, málna, yucca kivonat, szárított fermentációs termék, Enterococcus faecium, Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus casei, Lactobacillus plantarum erjedés kivonat szárított Trichoderma longibrachiatum, E-vitamin kiegészítés, vas proteinate, cink proteinate, réz proteinate, vas-szulfát, cink-szulfát, réz-szulfát, kálium-jodid, tiamin (B1-vitamin), mangán proteinate, mangán-oxid, aszkorbinsav, A-vitamin, a biotin, a niacin, kalcium-pantotenát, mangán-szulfát, nátrium-szelenit, piridoxin-hidroklorid (B6-vitamin), B12-vitamin, riboflavin (B2-vitamin), a D-vitamin-kiegészítés, folsav


Elemzés: fehérje 27%, zsír 15%, rost 5%, nedvességtartalom 10%, cink 150mg/kg, szelén 0,4mg/kg, E vitamin 175IU/kg, omega 6 zsírsavak 2,4%, omega 3 zsírsavak 0,3%

2015. szept. 2. 13:07
 2/3 anonim ***** válasza:

Mindkettő egyformán jó. Ez a te döntésed és a kutyád ízlésén múlik. Én annak idején, azért választottam inkább a prairie-t mert féltem, hogy nagyon halszaga lenne a másiknak. Valószínűleg alaptalan félelem volt egyébként, nem tudom.

A kettő között minimális a különbség, dönthet egy apróság is pl. az egyik pont elfogyott...

2015. szept. 2. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Megrendeltem végül a Pacific Stream-et, mert annak kisebb a zsírtartalma, nem akkora ugrás a Joserához képest. Fokozatosan fogom átállítani persze. Remélem tetszeni fog neki, alutasakosból ízlett neki a halas.
2015. szept. 2. 14:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!