Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Brit vagy Josera kölyök tápot...

Brit vagy Josera kölyök tápot vennétek? Összetevőkről nem találtam leírást, de linkelem a tápokat.

Figyelt kérdés

[link]


[link]


2015. szept. 2. 21:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Brit juniort L-t adok német juhászomnak, nekünk bevált. A Joserat nem ismerem, nem tudom az összetevőit.
2015. szept. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A kölyökkutyámnak Joserát vettem, szépen fejlődött tőle. Nem nyomta meg, nem volt gebe, normálisakat tojt. Felnőttként is J-t eszik.
2015. szept. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Brit Premium small-al etettem egy darabig, nem nagyon váltn be, akkor már a Brit Care szerintem jobb. Mi utána áttértünk Acanára, majd Orijenre, látható a különbség, maradunk Orijennél!


Joserát nem próbáltam, nem is fogom, egy tápnál fontos, hogy az első összetevő hús legyen, ez, amit linkeltél úgy kezdődik, hogy baromfihúsliszt...

2015. szept. 5. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"Csirke/bárány/pulyka stb. húsliszt: feldolgozott hús, amiben nincs hozzáadott szőr, szaru, vér, gyomor, bendő. (Tehát minimális mennyiség lehet benne ezekből, mert a feldolgozás során nem lehet maradéktalanul eltávolítani őket, de nem lehet kiegészítésül hozzáadni.) Magas a fehérjetartalma. Ha nincs konkrétan megnevezve, milyen állatból származik, bármilyen emlős lehet.


Baromfi/csirkehúsliszt: ugyan azokból az alkotórészekből nyerik ki, mint a csirkehúsnál felsoroltakat. Vannak gyártók, akik a tojásfarmokon kiöregedett baromfikat is felhasználják, ekkor az állat minden része (tehát a mell, comb is) belekerül."

2015. szept. 5. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!