Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Játék közben elkaphatta a...

Játék közben elkaphatta a papillomát a kutyám? Egyáltalán miért hoznak közösségbe egy fertőző kutyát?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Tegnap találkoztunk a futtatón találkoztunk egy gazdival meg a négy kutyájával. Játszottak az enyémmel, amikor kiszúrtam, hogy az egyiknek fura seb van az orrán. Kérdezem a gazdájától, hogy mi történt vele? Válasz: "jaj, hát papillomás a kutya, nézzem csak meg a száját meg a nyelőcsövét!" A kutya szája telis-tele volt egyforintosnyi fehér hólyagokkal.

Az én kutyám még meglehetősen fiatal, 10 hónapos. Én úgy tudom, hogy ez egy fertőző betegség és nem szabad ilyenkor közösségbe vinni a kutyát.

Tovább is álltunk rögtön.


Nagyon boldog vagyok,hogy fertőző kutyát közösségbe hoznak és még a kedves gazdi nem is szól róla.


Mennyi az esélye szerintetek, hogy elkapta?


Köszönöm



2015. szept. 4. 12:30
 1/1 anonim ***** válasza:
A vírus jelen van a legtöbb kutya szervezetében, de megbetegedést általában nem okoz, úgyhogy nincs mitől tartanod.
2015. szept. 4. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!