Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy menhelyi kutyust szeretnék...

Egy menhelyi kutyust szeretnék örökbefogadni valaki tud ajánlani menhelyeket?

Figyelt kérdés

2015. szept. 4. 19:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, merre laksz, én a szentendrei Árvácskát ajánlom. De sok más menhely is van, megnézhetsz többet is. Attól függ, melyik van közelebb hozzád.
2015. szept. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Oké köszi :)
2015. szept. 4. 19:44
 3/13 anonim ***** válasza:

A hozzád legközelebb esőt ajánlom :)

A miénk a Győri menhelyről jött, melegen ajánlom, de persze ha te éppen debreceni vagy, akkor gondolom kiesik :)

2015. szept. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Szerintem a legjobb a menhelyi kutya ezért nem gondolok hogy veszek hisz minek vennék ha van a menhelyen és ingyen elhozható nem számít hogy keverék úgy kell szeretni ahogy van :)
2015. szept. 4. 20:01
 5/13 anonim ***** válasza:

Ez igaz, de a másik kérdésedben pedig fajtákról kérdeztél, és azt írtad, kiállításra is szeretnéd vinni.

De szerintem is maradj inkább a menhelyi mellett. Meglátod, szebbnél szebb kutyusok várnak gazdára.

2015. szept. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
igen rájöttem hogy inkább menhelyit szeretnék
2015. szept. 4. 20:19
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is árvácskás vagyok, ha tudom támogatom őket és online mentora vagyok Radar nevű tündérkutyusnak :) Oldalukon fenn vannak a kutyusok és leírásuk :)
2015. szept. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
és ez melyik menhely (csak mert akkor megnézném)
2015. szept. 4. 20:28
 9/13 anonim ***** válasza:

Tényleg vannak, akik semmibe veszik a keverék kutyusokat. Pedig gyönyörűek, egyediek, különlegesek és gyakran sokkal inkább szeretetéhesek. :)

Lakóhelyedhez közelebb esőt érdemes választani a szállítás szempontjából. A nagyobbaknak van weboldaluk is, érdemes ezeket is átlapozni. Én mindig százszor szerelembe esek, mikor átlapozom a gazdira váró kis cukiságokat. :)

2015. szept. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
:) én is néztem párat nagyon cukik legszivesebben mindet hazahoznám
2015. szept. 4. 20:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!