Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyi egy kutya normál testhője?

Mennyi egy kutya normál testhője?

Figyelt kérdés
Mitől lehet lázas és étvágytalan a 4 hónapos huskym? Még a víz sem kell neki! :-( Délután jön hozzá a doki! Mit csináljak addig vele?
2010. márc. 12. 08:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

biztos lázas? úgy tudom 38,5 fokig teljesen normális. hát az jó lenne, ha egy kis vizet bele tudnál imádkozni. ha nem, akkor szerintem prizniccel "kezeld". tedd a bal első lábára.

Jobbulást!

2010. márc. 12. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
az állatorvos mondta nekem pár napja:37-39c°
2010. márc. 12. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Biztos lázas, mert 40-41 fok! A priznicelést megpróbálom! Köszi még egyszer!
2010. márc. 12. 09:35
 4/13 Akiteki ***** válasza:

Mikor ivott utoljára? Ha egyáltalán nem iszik, fecskendővel a szája szélébe cseppenként próbálj meg vizet tenni, hátha lenyeli.

Írd meg, mi van vele!

2010. márc. 12. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Reggel óta itatom őt 10-es fecsiből! Minden félórában 10ml! Ápoló vagyok, sztetoszkóppal hallgattam, van bélmozgása! Remélem nem evett valami mérgezőt! Mert átlógott a szomszédba! A füleit állandóan rángatja! Nem tudom, miért! Csak reménykedem, hogy nem valami idegméreg!
2010. márc. 12. 09:41
 6/13 anonim ***** válasza:

első vagyok!

Ha mérgezésre gondolsz itass vele tejet! Állítólag az segíthet! Vagy ha hány a kocsiban vidd el autózni! És írd meg mi lett!

Tehetsz a fejére is hidegvizes ruhát, oda ahol rövid a szőr.

2010. márc. 12. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Autózni szeret! Tejet is adtam neki, hol egy kis tejecske, hol egy kis vizecske! Aztán remélem minden rendben lesz az én kis Sivámmal!
2010. márc. 12. 10:05
 8/13 Akiteki ***** válasza:

Rosszul hangzik, amit leírtál.

Nem tudnád inkább bevinni a rendelőbe?

Ha kimegy az orvos házhoz, nem biztos hogy pont azt viszi magával, ami szükséges.

2010. márc. 12. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Na mi van a kutyussal?

Fogai nem nőnek? Ha begyullad az ínye akkor lehet tőle étvágytalan sőt lázas is!

2010. márc. 12. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Kedves Mindenki aki válaszolt!


Nagyon köszönöm az aggódásotokat és a segítőkész válaszokat!

Szerencsére csak megfázott!! Úgyhogy kapott egy antibiotikum koktélt és 2-3 nap múlva a régi önmaga lesz! :-)

Azért a vizet és a tejet továbbra is adogatom fecskendővel, amíg nem iszik magától!

Nagyon kedvesek vagytok!

KÖSZÖNÖM! Ági és Siva

2010. márc. 12. 14:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!