Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mitől lehet ez?

Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
6 éves labradorom ma elkezdett kicsit sántítani a hátsó lábára, és kicsit nehezebben kel fel. A tünetek alapján teljesen olyan mintha a csípőjével lenne baj, tudom hogy ezeknél a kutyáknál gyakori is ez a betegség :( Nagyon remélem hogy nem erről van szó. Lehetséges hogy csak beütötte vagy meghúzódott neki? Vagy egyértelmű hogy ízületi probléma? Orvoshoz elvileg holnap tudjuk vinni.

2015. szept. 6. 12:06
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja még annyi, hogy amikor pl elmegy egy kutya a kerítés előtt akkor simán oda fut, ugrál, mintha semmi baja nem lenne. Az is lehet hogy előttünk kicsit színlelne? Olvastam valahol hogy szoktak ilyet a kutyák :D
2015. szept. 6. 12:08
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem vidd el állatorvoshoz mert nem hinném hogy az egészet színlelné.

Valószínűleg örömében elfelejti hogy fáj a lába azért fut oda oda a kutyákhoz :)

De azért inkább vidd el állatorvoshoz nehogy nagyobb baj legyen belőle.

2015. szept. 6. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mindenképpen orvos Egy röntgen kimutatja, ha gond van a csípővel és azt is, ha csak a korral járó kopás miatt fáj neki.A tökéletes ízületek is kopni kezdenek bizonyos idő után.
2015. szept. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
és ezekre milyen megoldás van? csak a műtét?
2015. szept. 6. 13:37
 5/5 anonim ***** válasza:
A legutóbbi kérdésedre csak az állatorvos fog tudni válaszolni. Szerintem nézesd meg. Egyébként a kutyák nem színlelnek, nekik nincs olyan logikájuk mint az embernek.
2015. szept. 9. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!