Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kiltix vagy Scalibor?

Kiltix vagy Scalibor?

Figyelt kérdés

Szerintetek melyik a jobb a Kiltix vagy a Scalibor nyakörv? A spot-on készitményeket nem szeretem. Ha van negatív vagy pozitív tapasztalatotok légyszives írjátok meg.

Köszönöm.


2010. márc. 12. 11:47
 1/9 anonim ***** válasza:
35%

Van itt a bal oldalon egy ilyen kereső nevű kis ablak.

http://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?keres=scalibor&sbm..

2010. márc. 12. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szia,

én a Scalibor nyakörvet választnam a helyedben. Rengeteg előnye van. Találtam egy oldalt ahol olvashatsz róla bővebben, de én csak megerősíteni tudom a pozitív tapasztalataimmal.

[link]

2010. márc. 12. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekünk is Scalibor van, bevált.
2010. júl. 6. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Inkább Scalibor
2010. júl. 6. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Szerintem mindenképpen Scalibor, nekem nagyon bevált, mindkét kutyámnál, fél évig garantáltan jó, ráadásul kedvezőbb az ára is, mint a Kiltixé.
2011. febr. 25. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A Kiltixben nagyon reménykedtünk, de a felhelyezés után pár nappal már hemzsegtek a kutyámban a kullancsok. A Scalibort már kb. negyedik ízben használjuk (évek óta), eddig egyetlen alkalommal találtunk benne kullancsot, ami még a spot-on készítményeknél is jobb statisztika (nálunk).
2011. ápr. 4. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

én mindenképpen a scalibor nyakörvet javaslom.

először kiltix-et vettünk de az állatorvos azt mondta nekünk, hogy ha van rá lehetőségünk mindenképpen cseréljük le scaliborra, mert rengeteg kutya teljesen megőrül a kiltix nyakörvtől a szaga miatt. volt olyan eset, hogy a kutya idegbeteg lett ettől nyakörvtől.

mi szerencsére nem tapasztaltuk ezt a kutyusunknál( bár igaz, hogy sokkal ingerültebb volt, valószínüleg akkor ez volt az oka), de inkább lecseréltük scaliborra.

azóta semmi negatívat nem tapasztaltunk.:)

2011. ápr. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

mi tegnap vettünk kiltixet. tavaly is ezt használtuk és bevált, szerintem ez kutyus függö.

Nekünk nnémet vizslánk van, és sűrűn sétálunk réteken, és egyszer sem volt benne kullancs, és a szagát is jol viseli

2011. ápr. 23. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

am ha vettetek vagy vesztek scalit mostanság, akkor ezt nézzétek meg: [link]

lehet nyerni állatorvosi utalványt, és alig reklámozzák, így simán van esélye bárkinek :)

2011. máj. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!