Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hány kilónak kellene lenni...

Hány kilónak kellene lenni egy 5 éves palotapincsi kan kutyának?

Figyelt kérdés
Mennyi lenne az ideális testsúly neki?
2015. szept. 6. 20:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Az enyem 6 kg xdd. Bar szerintem az enyem nagyon dagadt!😜😂
2015. szept. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Platypus ***** válasza:
A kérdéssel az a gond, hogy a palotapincsi nem egy definíció szerinti fajta, hanem a kicsi, legalább félhosszú szőrű és valamennyire nyomott orrú palotakutya keverékek gyűjtőneve. És mint keverékeknek, nem lehet megmondani, hogy milyen az egészséges testsúlyuk, mert az egyedenként változik. Ha feltöltesz egy képet a kutyádról, akkor az alapján nagyjából meg lehet mondani, milyen kondiban van.
2015. szept. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Itt a kép: [link]

7,5 kg a kicsike

2015. szept. 6. 21:57
 4/5 anonim ***** válasza:
A kép nem éppen előnyös, és szerintem nem is fajtatiszta palotakutya, de szerintem bőven lenne mit leadnia...
2015. szept. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Platypus ***** válasza:
Igen, egy álló képen jobban látszana. Így elég kerek pocakja van, de nehéz megítélni, ebből mennyi a póz és mennyi a tényleges háj.
2015. szept. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!