Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Betegeskedő kutyának ruha télire?

Betegeskedő kutyának ruha télire?

Figyelt kérdés
Menhelyről hoztunk ki egy beagle-t. Volt már tüdőgyulladásai is és mandulagyulladása is. Elég rossz körülmények között tartották a gazdái. Nem szeretném, hogy újra beteg legyen

2015. szept. 7. 18:35
 1/8 A kérdező kommentje:
[link] ilyesmire gondoltam vagy vastagabb kellene? Benti kutya, de sok időt töltünk kint
2015. szept. 7. 18:44
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem jó neki az a ruha:) tudnál küldeni képet a kutyádról?
2015. szept. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
[link] Ezt kicsit túlzásnak találom
2015. szept. 7. 18:49
 4/8 anonim ***** válasza:
Különben nem hülyeség az olyan, aminek ilyen vízlepergetős a külseje (nem nagyon látszik a 2. linkelt képe), mert a pamutossal ellentétben nem ázik át pl hóban, esőben, sárban, és nem a hideg "vizes" ruhát viseli így a kutya. Biztosan lehet kapni más fazonban is.
2015. szept. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Persze, vegyél neki, akár kettőt is! Az én kutyusomnak is van esőkabát és télikabát is hidegebb időben.
2015. szept. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Belül polár, jól bélelt kívül vízlepergetős az a legjobb,nyugodtan vegyél neki.


Pluszba immunerősítőre is rágyúrnék!! Úgy tuti nem lesz beteg.

2015. szept. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én inkább ilyet vennék neki: [link]


Vagy ilyet:

[link]


Legjobb lenne, ha környéketeken el tudnád vinni Fressnapf vagy Alphazoo üzletbe, mert ott rögtön fel is lehetne próbálni rá ami van :)

2015. szept. 8. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én mindenképp olyat vennék, ami egyrészt bízlepergető, másrészt inkább... kutyára való, nem emberi fazon. Olyan, ami csatos, amibe nem végig kell bebújtatni, hanem csak át a nyakán, aztán összecsatolni. Egyszerűbb feladni rájuk. (utolsó likelt olyat, az első linkkel)
2015. szept. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!