Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyit eszik egy kb 60-70...

Mennyit eszik egy kb 60-70 kilós kutya? Még nem mértük meg. Egyelőre csirkefarhátat kap tésztával, sárgarépával és Multifit száraztápot.

Figyelt kérdés
2010. márc. 12. 14:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem jobban jártok egy prémium minőségű táppal, én kiszámoltam sokkal olcsóbban jön ki mint egy közepes táp + főzés. Bár az én kutyám csak 15 kiló.
2010. márc. 12. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Nem értem... Hogy jöhet ki olcsóbban? Kap fenntartónak Multifit szárazat, abban nincs színezék meg ízfokozó sem, és kétnaponta főzök tésztával vagy rizzsel-répával farhátat, májat, tojást nekik.

Nyilván a prémium minőségű jobb, de nem vagyok milliomos.

Egyedül az adagolást nem tudom, nulla tapasztalatom van 70 kilós borjacskák etetésében:)

2010. márc. 12. 14:17
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Az első arra gondolt, hogy egy prémium tápból kisebb mennyiség is tartalmaz ugyan annyi tápanyagot plusz van benne vitamin ásványi anyag ami erősiti az immunrendszert és főzni sem kell mellé.
2010. márc. 12. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
rá van írva a táposzacskó oldalára az adagolás, enyém fél kilót eszik naponta
2010. márc. 12. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Tehát pl Acanából kevesebb is elég? Ez nekem új info és köszönet érte!
2010. márc. 12. 14:28
 6/11 A kérdező kommentje:
Adagolás táppal könnyű, de a farháton nincs útmutató kutyáknak, meg a tésztán sem.:)
2010. márc. 12. 14:28
 7/11 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Arra gondoltam, ha kiszámolod a napi etetési költséget. Acana adult dogból a te kutyádnak napi 700-800 grammot kellene adni. Ha kiszámolod, h mennyi idő alatt fogy el a 18 kilós, szerintem jobban jársz. Bár nemtudom, szerintem többe kerül főzni, volt egy idő amikor énis főztem neki + rizses dog chowt kapott,de korpás lett a szőre. Énse vagyok milliomos, 16 éves vagyok, kutyát sétáltatok hogy meg tudjam venni az acanát, a nyulamnak a kaját és ki tudjam fizetni a kutyasulit :)
2010. márc. 12. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Még mindig első, gondolom adult large breedből kevesebb kell mint adult dogból :)
2010. márc. 12. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
A tápoknál írt adag sem szentírás. Figyelni kell a kutyát. Ha kezd a véknya kerekedni, visszaveszel az ételből. Ha úgy látod, az oldalán a bordák feltűnően látszanak, emeled az adagját. Nem tudom, milyen fajta kutyád van. Általában az utolsó lengőborda, ha még észrevehető, akkor kb jó a testsúly.
2010. márc. 12. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2010. márc. 12. 18:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!