Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mitől szédeleg a kutyám?...

Mitől szédeleg a kutyám? Eddig kétszer fordult elő. Furcsán tartotta a fejét, és szédelegve ment egy darabig. Ilyen rohamszerű lehetett.

Figyelt kérdés

Sajnos én nem láttam, így azt tudom leírni amit nekem mondtak. 1,5 éves. Nagyobb testű.

Az első eset még a nyáron történt, a melegbe, épp ugatott nagyon valamit, utána történt, mintha felhergelte volna magát. Viszont a másik tegnap volt, nem is volt meleg és nem is hergelte semmi elvileg.


2015. szept. 9. 10:35
 1/6 klopusz ***** válasza:

Bár - ahogy írtad - ez nem folyamatos probléma, de szédelgés oka fülgyulladás is lehet.

Legegyszerűbb lenne, ha megmutatnád állatorvosnak.

2015. szept. 9. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Elég komoly probléma is lehet. Inkább vidd el feleslegesen orvoshoz, mint hogy később kiderüljön, hogy valami komoly baja van és elveszítsd őt
2015. szept. 9. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Kiskorában volt probléma a fülével, akkor voltunk orvosnál, kaptunk kenőcsöt és kezeltük.

Gondolod, hogy előjött megint? Megprobálok a fülébe nézni, bár nem nagyon engedi a kenegetés miatt :D :D

Ha nem megy doki. Várok még azért tippeket :)

2015. szept. 9. 11:13
 4/6 anonim ***** válasza:

Tipp:

- orvos.

2015. szept. 10. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem volt megerőltetve? Nekem kutyasuliban kikészítette magát a kutya (nagyon izgul a sok kutya miatt, szocializáció hiányos), plusz utána volt foglalkozás is, és foglalkozás közben megszédült, dőlöngélt.. aztán gyorsan bevizeztem a fejét, mellkasát, és utána jobban lett. (nem csináltuk tovább).. szóval lehet a melegtől.
2015. szept. 10. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
igen, elsőnek mi is a melegre fogtuk, csak legutóbb nem volt meleg, viszont egy repülőre :D eléggé "megkattant". Ugrálta, ugatott a kertben. Lehet amiatt volt, figyelni fogom az biztos.
2015. szept. 11. 08:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!