Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek mit lehet tenni?...

Szerintetek mit lehet tenni? A kutyám szédelegve megy, a feje húz az egyik irányba kicsit, odatud jönni hozzám de látszódik hogy nagyon nincs jól.13 éves, teljesen olyan mint egy ittas ember, de nem ivott soha alkoholt.

Figyelt kérdés
Az orvos azt kérdezte nincs-e agyrázkódása, nem-e lett fejbe vágva, de zárt udvarunk van így ez kizárva. Kapott 2 injekciót is . Mintha el lenne zsibbadva az egyik fele a kutyának . Ez járhat a korával? Van esély rá hogy túléli?
2012. júl. 19. 07:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
24%

A doki mit mond, mitől van?

Kérdezted tőle egyáltalán?

2012. júl. 19. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Mióta csinálja? Nem mehetett toklász a fülébe?
2012. júl. 19. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
38%
Első, mi lenne, ha normálisan elolvasnád a kérdést??? Egyből támadunk? Elolvassuk a nagybetűs részt és már írjuk is gyorsan a kioktatós dumát? Ha volt időd értelmetlen dolgokat válaszolni, akkor legyen időd normálisan végigolvasni a kérdezőt!
2012. júl. 19. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Én alaposan végigpásztáznám a kutyát, nem lehet-e kullancs benne. Ha nincs jobban, akkor megint hívd a dokit! Vagy visszarendelt?
2012. júl. 19. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Az én kutyámnak volt egy kisebb agyvérzés szerűsége 14 éves korában akkor hasonlóak( oldalra fordított fej, lassú mozgás néha el is dőlt, esett) voltak a tünetek...de utána még 2 évet élt 1-2 hét után elmúlt....
2012. júl. 19. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nekem is az agyvérzés ugrott be elsőre :(
2012. júl. 19. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Kérlek, ne haragudj meg, de szerintem a kutyusod készül elmenni.

Nekem 11 évesen így ment el a kutyum, 3 nap alatt.

Kutyáknál agyvérzés, mint nálunk embereknél, nincsen.

Inkább daganat, gerincsérülés okozhat ilyen tüneteket,

bár az enyémnél a doki sem tudta konkrétan, mi lehet a baj,egyik napról a másikra ugyanígy oldalra húzott, másfél nap múlva megvakult, harmadnap elment.

Utolsó napon nem jött ki a házából sem, elvonult meghalni, legalábbis az orvos szerint érezte, hogy el fog menni.

Ha nem javul a szuriktól, és látod, hogy rosszabbul van, búcsúzz el tőle.

Bocs, ha elszomorítottalak, nem akartam, de hiú reményeket se táplálj, esetleg, ha felépülne, van még pár szép hónapotok együtt, de nem több, sajnos:(

Írjál majd, mi van a kutyuval, és kitartás nektek.

2012. júl. 19. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Idős kutya. A dokinak azért nem kérdezősködés útján kellene kezelni. Agyvérzés a gyanú, sajnos.
2012. júl. 19. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Ritka a kutyáknál az agyvérzés de nem lehetetlen (nekik is van agyuk és érrendszerük h dúcidegrendszerrel lenne akkor lenne esélytelen)

Azért tippeltem erre mert kullancs, idiopatikus vestibuláris szindróma, vagy agyhártya gy ás okoz még hasonló tüneteket de ezeknél a hányás (kevesebb esetben a láz is) a tünetek között van...

2012. júl. 19. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
2012. júl. 19. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!