Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek tudta, hogy baj...

Szerintetek tudta, hogy baj történt?

Figyelt kérdés

Nem az én kutyusom, az egyik rokonomé, de nagyon szeretem meg ő is mindig nagyon örül nekem mikor átmegyek.

Nos múlt héten megvert a volt barátom, a rendőrök vittek be a sürgősségire, külső nyomok nem annyira látszódtak de lelkileg nagyon megviselt. Másnap a rokonomnál aludtam, a kutya alapból elég nyugis természetű, meg szokott bújni is, de most feküdtem az ágyon a kutya meg odajött megállt az ágy mellett és az orrát az arcomhoz meg a fülemhez nyomta, és percekig így állt mozdulatlanul, hogy szuszogott a fülembe, nem tudom miért de olyan furcsa jó érzés volt, megnyugtató volt hogy közvetlenül ott szuszog a fülembe és meg se mozdul. Több percig így volt, szerintetek érezte hogy lelkileg lent voltam a béka feneke alatt?

Másfél éves kan stafford egyébként


2015. szept. 10. 16:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem simán :)


Amikor nekem rossz kedvem van, akkor az en kutyám is szokott ilyet csinálni :)

2015. szept. 10. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Szerintem igen. A viselkedésedről láthatta, hogy nem olyan vagy mint szoktál.
2015. szept. 10. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Természetesen megérezte, hogy nem nyugodt a lelkiállapotod. A kutyák a szaglásuk meg az állati valójukból eredően jól képesek megítélni az aktuális lelkiállapotod. És ha fájdalmad vagy bánatod van akkor a normálisan tartott kutya vagy macska próbál segíteni.
2015. szept. 10. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem eddig 4 kutyám volt, és mindegyik tudta, hogy milyen lelkiállapotban vagyok. Van, amelyik próbálta/prbálja elterelni a figyelmemet, játékkal, kötekedéssel. Volt, amelyik a jelenlétével sugárzott olyan erőt, hogy megnyugodtam tőle (sajnos meghalt, mérgezésben). A barátom kutyája is megérezte, ő azt is tudta, ha róla beszélünk, mert akkor már bent is volt a házba (ki tudta nyitni az ajtókat:P ), és a staffom is megérzi.

Hozzám a staff áll a legközelebb, és azt látom, hogy igen érzékeny minden hanghordozásra, mozdulatra, kedvre. Talán túlságosan is észreveszi ezeket. (befogadtuk)

:)

2015. szept. 10. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Biztos vagyok benne, hogy megérezte.
2015. szept. 11. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!