Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Körülbelül egy hónapja tudta...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Körülbelül egy hónapja tudta meg a lány aki szerelmes belém, hogy meleg vagyok és barátom van. Azóta szinte minden nap szomorú, nem tud elfelejteni . Meddig fog ez még tartani? Mással is történt már hasonló?

Figyelt kérdés

2015. aug. 15. 23:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez azon mulik, milyen hamar talal valaki mast maganak. Ez nem a te hibad, neki kell tovabblepni. :/

Talan ha segiteni akarsz neki. Kerits egy masik pasit akibe beleszerethet. :)

2015. aug. 15. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Samanta :) válasza:
85%
Biztosan nagyon rosszul esett neki, és idő kell neki, nem lehet tudni mennyi... De ha jóban voltatok nagyon, akkor biztosan keresni fog, mert barátnak is kelleni fogsz neki szerintem, de ez az én véleményem:)
2015. aug. 15. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Tréfarépa ***** válasza:
100%
Sokáig, ha igazából szerelmes ... elég döbbent lehetett mikor megtudta, hogy homo vagy.
2015. aug. 15. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
pfú... ez rosszul eshetett neki de ez egyáltalán nem a te hibád.. esetleg erről kérdezz meg egy heterót is mert mi homok mondhatni már hozzá szoktunk az ilyesmihez lásd: Strandon sétálsz, lehet látni általában rengeteg jó pasit és aztán meglátod hogy most végzett a barátnője gégetisztításával (mármint egy hosszú nyelves csókkal)tehát mi ilyen kissebb csalódásokhoz már hozzá szoktunk ezért lehet hogy mi nem tudunk egy olyan választ adni mint amilyet egy heteró tudna, persze a heteróknak is lehetnek ilyen strandos csalódásaik de szerintem egy hetero hamarabbtalál magának párt mint egy homo
2015. szept. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!