Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vagány kistesű kutyafajta...

Vagány kistesű kutyafajta ötletek?

Figyelt kérdés
Lakásba szeretnék kistesű kutyát, ne trimmelős legyen, ne drótszőrű és ha elmegyünk otthonról ki lehessen rakni a nagy kutyákhoz(szval akkora legyen h a vakondlyukba pl. nem tűnik el). Nem bírom a cukipofa vigyor pamacskutyákat, vagány belevaló, önálló kutyát szeretnék.
2010. márc. 12. 20:12
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:

Törpe pinscher!

[link] :)

2010. márc. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 Akiteki ***** válasza:

Szerintem valamilyen spitz jellegű kutya kéne Neked.

Nem kell trimmelni, sem fésülni (csak vedléskor). Nem a törpe, de egy kisspitz vagy közép. Nem fagy meg, ha kirakod.

[link]

2010. márc. 12. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Ja, és a a szaporítók által felkapott fajták sem érdekelnek.
2010. márc. 12. 20:26
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Az egy dolog, hogy egy fajta felkapott a szaporítók által... Neked attól nem muszáj onnan venned :)
2010. márc. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 Akiteki ***** válasza:
Idáig nem is írtunk olyat:)
2010. márc. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

Szóval:

a divatfajták azért nem jók mert egyszerűen cikinek tartanám kimenni velük az utcára-csivava, yorki és társaik kilőve.

A szétszaporított fajtákból annyi roncsot láttam már hogy egy életre elment tőlük a kedvem: westik, törpepincserek és társaik kilőve.

A pamacskutyák csak külsőre nem jönnek be(bichonok, spitzek).

Legyen egészséges(francia bulldog, mopsz is kilőve), vagány, igazi karakter, de ne idegesítő fajta(parson, jack russel is kilőve).

Olyan skót terrier jellem jó lenne, de legalább feleakkora és nem drótszőrű mert az nagyon koszos a lakásba.

Szóval aki ezek után is tud olyat ami bejön az nagy dilemmát oldana meg!

2010. márc. 12. 20:40
 7/24 anonim ***** válasza:

schipperke

[link]

2010. márc. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
beagle mondjuk középtermetű de kicsi és igazi kutya!vagány,bátor
2010. márc. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

A beagle fele akkora, mint a skót terrier?? Egyébként lundehund. Vicces, karakán kutyu, igazi móka miki- simán felmászik a fára, ha nem vigyázol :))) 5-6 kila, nem nagy, és tuti egészséges.

[link]

2010. márc. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
55%
Megoldom a dilemmádat! Egyik sem kell Neked, én amondó vagyok! Utálom a fajtádat, ellehetne törölni a földről?
2010. márc. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!