Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tudtok a Bravecto és...

Mit tudtok a Bravecto és NexGard tablettákról?

Figyelt kérdés

Ha jól értettem egyik 3 hónapig, a másik 1 hónapig hatásos. Ezen kívül van köztük valami különbség?

Mennyibe kerülnek kb egy 10 kg-os kutyának? Kerestem árat, de nem igazán találtam sehol...

Egyáltlaán hol tudom megvenni?

A legtöbben a kullancsoktól félnek, de nekem a bolhákkal gyűlik meg a bajom folyton... Ezzel mi a tapasztalatotok?



2015. szept. 13. 17:01
 1/9 anonim ***** válasza:

Az én lányom a NexGard-ot használja, mert bolha gondjai voltak. 3 hónapig jó a tabletta, és azóta nincs bolha sem a kutyában, sem a lakásban.

Akik a Bravectot használják, általában megelégedettek a hatással.

A két tabi ára között alig van különbség.

2015. szept. 13. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Árat én is kerestem, a Nexgardról nem találtam, de ha alig van különbség, akkor annyit tudok, hogy a Bravecto a 30 kilós kutyának 8 ezer forint körül van.

Én a Nexgard Spectra tablettát szerettem volna megvenni, de állítólag Magyaron még nem igen kapni. Az annyival jobb, hogy a szívféreg elleni hatóanyag is benne van.

2015. szept. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
a bravecto ára havonta annyi kb amennyi a csepp lenne a kutyára. pl nekünk csivi yorkira 2000korul s igy a bravecto is havira lebontva ekorul van. csak egybe kell kifizetni a bravectot mert 3honapig ved.
2015. szept. 13. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ha az enyémek 10 kg-osak kb, akkor a 10-20 kg-os tabletta való nekik gondolom. Vagy lehet olyat, hogy egy nagyobbat veszek és elosztom? Elvileg nem, de olvastam, hogy valaki mégis így csinálja...
2015. szept. 14. 14:51
 5/9 anonim ***** válasza:
Jó lenne megmérned a kutyáidat. Tabi van 10 kilóig is. ha felezel, majd idővel kiderül, használt-e, vagy sem.
2015. szept. 14. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hát az egyik kutyám ivartalanításkor 10,47 kg volt és az orvos pl megműtötte <10 kg-os áron.
2015. szept. 14. 19:27
 7/9 A kérdező kommentje:
De persze majd megmérem őket előtte, csak jó lenne tudni kb mennyit is kéne levennem a kártyámról, mert csak készpénzzel lehet fizetni :/
2015. szept. 14. 19:28
 8/9 anonim ***** válasza:
Hol akarod megvenni a tablettákat? Néhány orvos durván drágán adja.
2015. szept. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Mármint helyileg? Hát Érden jó lenne, mert ott lakok. Több helyre is járok, de az egyiknél tuti nincs kártyás fizetés, még ki is van írva xD
2015. szept. 14. 21:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!