Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám vemhes, Valakinek...

A kutyám vemhes, Valakinek van ötlete milyen táplálásra kell ráfogni egy vemhes szukát?

Figyelt kérdés
Illetve mégegy kérdés! A kutyám egy éves magyar vizsla nem túlzottan húsos ,sőtt kifejezeten vékony. Ami szerintem a családfára vezethető vissza,mert nem férges már kapott féreghajtót minden nap kétszer kapnak enni és változatos étrendet is biztosítunk nekik( de ne térjünk ki a részletekre) Szerintetek egy fialás lelki kárt okozhat neki? Vagy sok esély van arra hogy elpusztul? Én is belepusztulnék ha meghalna és.... értitek akivel ez már egyszer megtörtént megérti! Velem már volt egy hasonló eset csak nem szülésben halt meg a kutyám! A válaszokat előre is köszönöm!
2015. szept. 14. 18:02
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

"mert szerettem volna kiskutyát akkor amikor összejön!"


Tehát gyereket csináltattál egy gyereknek. Mert az 1 éves kutya még épp hogy kamasz. Bravóóóó!!!!! Te vagy kedves kérdező az ostobaságból szaporítók mintapéldánya.

2015. szept. 19. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!