Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Husky kutyaház? Tulajok kis...

Husky kutyaház? Tulajok kis segítséget kérnék.

Figyelt kérdés
Sziasztok. Kis huskymnak fogunk készíteni kutyaházat (megfelelő szigeteléssel, normális lesz ilyesmivel nem lesz gond) de nem tudom mekkora kellene. Egy kifejlett husky mekkorában fér el kényelmesen. Mekkora anyagot vágjunk? Szél.,hossz, magasság.

2015. szept. 14. 22:03
 1/2 anonim válasza:
Az én tacskó kutyámnak tavaly építettem meg a házát. A falakat gyalult deszkákból oldottam meg szögeléssel, a tető pedig cseréptető kivitelű. Hossza:~1m, szélessége: 60cm, hasznos magassága: 50cm, tetőmagasság: ~110cm. A tacskóm bőven elfér benne kényelmesen, sőt még nagy is neki. Egy kifejlett huskynak javaslom: hossz: 120cm, szélesség: 60-70cm, hasznos magasság: 60cm. A kutyaház mindenképpen kövön vagy vascölöpökön álljon a földtől elszigetelve, hogy a faanyag ne korhadjon a földdel való érintkezés során. Sok sikert!
2015. szept. 15. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

1. Méretek stimmelnek.

2. Fölösleges szigetelni, ha teheti úgysem lesz benne

3. Lapos tetejű legyen, esetleg kicsit döntve, mert szeretnek a tetején lébecolni ha unják magukat.


Nálunk a malamut szakadó hóban és esőben is inkább szaladgál, minthogy házba menjen. A bundája amúgy is iszonyat meleg, ha le is szigeteled meg fog bent főni (azért nem fog bemenni akkormeg).

2015. szept. 25. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!