Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Honnan tudnék szerezni ingyen...

Honnan tudnék szerezni ingyen pomerániai kiskutyust?

Figyelt kérdés
Már nagyon sok helyen nézelődtem, de nem igazán találtam sehol. Kölyök kutyára gondoltam, de legalább is 1 évesnél fiatalabb kutyust keresek, lehetőleg fehéret, de végül is a színe mindegy. Fontos lenne! Valaki?

2015. szept. 16. 17:51
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Ingyen vagy jelképes összegért a menhelyek bőséges kínálatából tudsz válogatni. :)
2015. szept. 18. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem így működik. Te dolgoznál ingyen bárkinek, ha azt mondaná, hogy hát nem fizet ki, de majd 65 éves korodra majd milyen jó színvonalon fogsz élni a nyugdíjkádból? Vagy te hallottál már olyat, hogy valaki ingyen kapott egy házat, mert abból a pénzből majd milyen szépen berendezi? A kiskutyát sem a gólya hozza. Jó lenne kapni egy házat Dubaiban, kocsival, sok pénzzel, jó lenne körbeutazni a világot, jó lenne nyerni a lottón, nagyon élné mindenki. De nem ilyen világban élünk. Ha akarsz valami azért küzdeni kell és áldozatot hozni.
2015. szept. 18. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
93%
Igen, pont az iylen ember az akinek 15-én elfogy a fizetése, azt az 500.000 Ft-ot két hónap alatt széttapsolnád, ha valaki odaadná, hogy tartsd el belőle a kutyádat.
2015. szept. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

13-as válaszoló, te ezt honnan tudod? Ismersz? Tudtommal sose találkoztunk, egy szót nem beszéltünk... Kíváncsi lennék, hogy mégis miből szűrted le ezt a következtetést? Annyira jó, hogy te ilyen igazi Megmondó Kapitány vagy és tudod, ki mit csinál a fizetésével... de tényleg.


A többieknek nagyon köszönöm az eddigi válaszokat és a normális hangnemet. :) Azon gondolkodtam, hogy esetleg a fajtamentésnél nem lenne érdemes megpróbálnom? Mit gondoltok?

2015. szept. 18. 14:42
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Ja, tök jó lenne, ha a tenyésztőnek is ingyen lettek volna a kutyái, a kutyakaja, az állatorvos, a kiállítás, a benzin, a kutyakozmetikus, a fedezés, meg az idő, amit "elcseszett" a kutyákra munka helyett... De azt remélem, nem várod el senkitől, hogy milliókat költsön a kutyáira, hogy aztán neked ingyen adja a kölyköket :)
2015. szept. 18. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Ott max spicc jellegűek vannak, Pomerániai nem nagyon.
2015. szept. 18. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy csak halkan megsúgom, hogy ha leukémiás lesz egy kutya, és nem akarod elaltatni (ez a fiatal felnőttek betegsége), akkor a kezelése 500.000 Ft-ba kerül, és benne van a pakliban, hogy pár hónap múlva újra kijön a betegség..


Ez most csak így eszembe jutott, megjegyzésképpen.

2015. szept. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:
100%
Jah jó példa, nekem is könnyebb lenne tankolni a Ferrarit ha már meglenne. :D
2015. szept. 19. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
"Autószalonos bácsi, kaphatnék egy Ferrarit ingyen? Tudom, hogy drága, de így maradna pénzem minőségi benzinre"
2015. szept. 19. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező, nem téged ismerlek hanem az ilyen mentalitású embereket. Nyilván ha te lennél a kivétel nem ide írtad volna ezt a kérdést.


De mindegy, az ironizálókat felpontoztad, a nyers igazságot pedig le. Ez is sok mindent elárul;)


13. vagyok

2015. szept. 21. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!