Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Goodiebox-ot szállítják...

Goodiebox-ot szállítják külföldre is? Akibek van vele tapasztalata nektek bejött?

Figyelt kérdés
Nekem a szállítás Szlovákiába kéne 😃
2015. szept. 18. 20:02
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszer rendeltem, az jó volt. Főleg a meglepetés varázsa miatt. :) A dobozban jó minőségű, finom/használható dolgok voltak, így nekem egyszer megérte. Azonban ár-érték arányban nekem drágának tűnt, hiszen volt benne olyan is amit amúgy nem vettem volna meg. Azóta felemelték az árát, így ez még inkább igaz... Nem tudom, hogy szállítanak-e külföldre, de ha írsz nekik, akkor biztosan válaszolnak, nagyon kedvesek és segítőkészek.
2015. szept. 21. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm 😊
2015. szept. 24. 16:33
 3/3 TinaToth válasza:
100%
Szia! Mi nagyon szeretjük őket, már párszor rendeltünk és még mi sem csalódtunk. Tényleg nagyon kedvesek, mindig válaszolnak ha segítségre van szükségem vagy amikor elakadtam a rendelésnél. Elég fair az ára is, ennyit pár havonta megengedhetek magamnak. Szerintem jó szolgáltatás, mi meglepidoboz függők vagyunk. Nekem is van saját és mostmár Züminek is! Külföldre azt hiszem nem lehet, csak magyarországon belül, de írtak már róla, hogy azon is dolgoznak. Szóval szerintem kövesd őket és majd kiderül, hogy neked is beválik-e! :)
2015. szept. 30. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!