Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek ha a kutyánk nem...

Mit tegyek ha a kutyánk nem akar már 4 napja enni és folyton reszket es csak alszik?

Figyelt kérdés
Nagyon szeressük a párommal a kutyánkat és nem szeretnénk ha veletlenül valami baja legyen...szerintetek mitő lehet voltatok már ilyen helyzetben tanácsokat szeretnék.

2015. szept. 22. 14:19
1 2 3
 1/26 anonim válasza:
Nem volt benne kullancs mostanában? Ilyen tünetekkel lehet babeziozis is! Szerintem vidd el sürgősen állatorvoshoz mert ebben elpusztulhat pár nap alatt :(
2015. szept. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
Állatorvos. Lehet akár mérgezés is.
2015. szept. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Nádzson SZERESSÜK, de bármok vádzsunk elvinnija orvoshó!?!?!
2015. szept. 22. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%

Szerinted mit kell ilyenkor tenni?

A kutyád beteg. Meg tudod állapítani, mi a baja, és hogyan kell kezelni? Nem. Akkor mi a teendő?

2015. szept. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Például elvihetnétek orvoshoz...ez nem jutott eszetekbe, a 4 napja szenvedő kutya láttán?
2015. szept. 22. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
Nadzson szeressuk de esunkbe se jutott vona hodzs elvizsuk orvozshozs mert megizs halhat
2015. szept. 22. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
Az első 2 nap oké, de már csak észrevettétek hogy nem okés. Én a macskámat már második nap vittem a dokihoz, hasonló bajokkal, el is pusztult volna ha nem teszem. Ti mire vártok? Ha nagyon szeretitek, ne várjátok meg hogy elpusztuljon.
2015. szept. 22. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
Szeressettel nem fogod tudni meggyógyítani, illetve nem sok állatorvos van itt. Tehát el kellene vinni dokihoz.
2015. szept. 22. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
Igen, voltam már ilyen helyzetben... elvittem a kutyát állatorvoshoz, és csodák csodájára meggyógyult! Próbáld ki te is!
2015. szept. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Talán azért nem vittük el orvoshoz mert volt olyan h mintha átt ment volna rajta...ha és még valami ha valaki nem tud még irni se akkor inkább először irni tanuljon meg az flegmáskodjon és ne írjon bunkó szöveget mert bunkó az én is tudok lenni...kinek nem inge ne vegye magára....aki meg észre vette mágat gondolkodjon el hogy nem kell mindjárt letámadni a másikat...mert én csak egy normális kérdést irtam ki...
2015. szept. 22. 17:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!