Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Cesar Millan magyarországi...

Cesar Millan magyarországi előadására érdemes lehet olyasvalakinek is elmenni, akinek:? (tovább lent)

Figyelt kérdés

- eddig nem nagyon jöttek be a módszerei a gyakorlatban, és másféle megközelítést alkalmazott

- nagy elméleti tudás van a birtokában sokféle módszerről

- de még mindig van hová fejlődnie a kutyájával?


Vagy ezek az előadásai ilyen alap dolgokat taglalnak (nyugodt, magabiztos viselkedés, energiák stb), amit a sorozatból is le lehet szűrni? Lehet rá mód, hogy az ember személyes tanácsot kérjen tőle, akár a műsoron kívül?



2015. szept. 23. 10:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Vélhetően semmi világmegváltó szakmai újdonságot nem fog mondani, ez az előadás a nagyközönségnek szól. Valószínűbb, hogy általános szemléletmódot próbál átadni showműsorba ágyazva.

Személyes kérdezésre szerintem max. véletlenül kerülhet sor, többezer ember ott lesz, és mindegyiknek lenne két-három órányi beszédtémája a saját kutyájáról... :)

2015. szept. 23. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

" nagy elméleti tudás van a birtokában sokféle módszerről"


A legismertebb kiképzők a világban is hajlandóak minden újat, vagy egy adott személy tematikáját megismerni, mert olyan a kutyázásban nincs, hogy mindent tudni.

Pl egy-egy szemináriumon látottak sem azt jelentik, egy-az egyben át is veszik az ott látottakat.

Sok újat nem hiszem, hogy fog mondani C.M. annak, aki képben van a módszereivel.

Viszont előadásként igen szórakoztató lehet.

2015. szept. 23. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez olyan mint egy koncert, lehet hallgatni tökéletes minőségben cd-ről is a zenéjét az előadónak ,de más élmény ha elmész élőben nézni hallgatni.

Azt nem hinném hogy lenne ideje személyes beszélgetésre.

2015. szept. 23. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
15%

Nehezen tudom elképzelni, hogy egy ilyen témát amiről jó beszélni, filmet nézni róla "cirkusz" keretében nézegessek.


Számomra ez olyan mintha Tolkient a sportcsarnokba invitálva interjúvolják a könyveiről, "gyűrűkurás" showműsor keretében.


Félreértés ne essék én csak a magánvéleményemet mondtam el.


Ha valaki megszállott, fan akkor bizonyára elmegy, mert neki fontos az istenített emberrel fizikailag is találkozni.

De ha valaki ezen előadás alatt tanulni akar valamit....hát nem igazán hiszem:)

2015. szept. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!