Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Adhatok a kutyámnak Dreamies...

Adhatok a kutyámnak Dreamies cica jutalomfalatot?

Figyelt kérdés
Pont az ilyen típusú, töltött dolgokat imádja, de nem mertem venni belőle ameddig utána nem járok, mert mégiscsak macska étel, ki tudja... szóval szerintetek adhatok neki ilyet? lehet benne valami, ami csak macskának jó de kutyának nem?

2015. szept. 23. 20:08
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha csak jutifalatnak adod, akkor igen, nem lesz baja tőle.
2015. szept. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem simán.
2015. szept. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy mekkora a kutyád, illetve láttad-e már élőben ezeket a falatokat. Csak mert nagyon aprók.
2015. szept. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Semmi baja nem lesz, igazából maximum több taurin lehet benne, de nézd meg az összetételt. Viszont tényleg elég kicsi falatok, a cicám néha rágás nélkül dobálja be. :D Macska méretű kutyusnak jó lehet, egy nagyobb nem hiszem, hogy ki tudja élvezi. :)
2015. szept. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ó az pont jó, ha kicsi:) Bichonnak lesz:) Azt esetleg nem tudjátok, hogy kívülről, még elroppantás előtt van-e valami finom illata? Csak mert aminek nincs szaga, nem harapja el, azt hiszi valami sima tárgy:D És mennyire kemény?
2015. szept. 23. 20:29
 6/9 anonim ***** válasza:

Neha veszek a cicaimnak, mert imadjak, egyik alkalommal a kutyanak is adtam belole. Csak egy pici kellett, nem trening celzattal, ugyhogy arra jo volt. Nem lesz baja tole a kutyaknak, igazabol az ilyen occso hangzatos kutya és cica jutikban ugyanaz van, rengeteg gabona, izfokozo, szinezek, meg 4% husnak csufolt valami. Az viszont igaz, hogy nagyon apro kis parnacskak. En rendszeresen nem adnam, szerintem te se tedd, ritkan megteszi.

Ertelmesebb es tanulashoz konnyebben alkalmazhato jutifalatnak ott van a parizer, a virsli es a sajt, de meg ezeknel is jobbak a valodi husbol, adalekanyagtol mentesen keszultek. Fozhetsz szivet, majat, ha szimpatizalsz a nyersetetessel, akar a nyers belsoseget szarithatod sutoben vagy levegon. Garantaltan sikere lesz :)

2015. szept. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Engem kívülről egy sima szárazeledelre emlékeztetett. Valami szaga biztos van. Nyomkodni nem nyomkodtam.
2015. szept. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szokasos mu szaga van, semmi kulonlegesen vonzo, bar hogy a kutyak mit ereznek, azt meg nem mondom neked :D Nem kemeny, inkabb csak ropogos. Nem fogja ket masodpercnel tovabb ragni, ha erre gondolsz.
2015. szept. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Inkább szárított húst,májat vagy sajtot ezeket add jutalmul.


Én semmilyen macska kaját nem adnék jutalmul sem!



Havanese és B.Frise gazdi

2015. szept. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!