Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Eukanuba vagy brit táp jó?

Eukanuba vagy brit táp jó?

Figyelt kérdés

6 hónapos labradornak melyik a jobb?

válaszokat möszönöm



2015. szept. 23. 20:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Brit!

Most néztem meg a két táp kölyöktápjában lévő hústartalmat, és az Eukanuba-ba 25%, míg a Britben 42. És minél magasabb a hústartalom (Hús, és nem fehérjetartalom), annál jobb egy táp. Én azt javaslom. Brit prémium puppy, nagytestű változat. De egyébként az Eukanuba sem rossz, csak ott ..hogy is mondjam, többet fizetsz a reklám miatt, mint a tényleges táp miatt. A Britnél azért nincs akkora ára a nevének. :)

2015. szept. 24. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is a brittet javaslom, de ne nagytestűt, mert a labrador nem nagytestű kutya, ő közepesnek számít. Nagytestű kutyáról akkor beszélünk ha az felnőtt korában 40kg fölötti lesz. A labi max 35kg, tehát közepes kutyus. A nagytestű táp nem lesz neki jó.
2015. szept. 24. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2015. szept. 27. 15:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!