Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tápváltás után mennyi idő,...

Tápváltás után mennyi idő, mire változásra számíthatok?

Figyelt kérdés

Eukanubával etettem, de folyton emelni kellett az adagot, a kutya mégis sovány maradt (széklete oké, teljesen energikus, orvos rendszeresen látja, féreghajtás negyedévente rendben).

Lehet, hogy részben alkati dolog (fiatal kan vizsla), de gondoltam, teszek egy próbát még másik táppal. Úgyhogy váltottam Brit Care-re, fokozatosan kábé egy hét alatt, semmi baj nem is volt körülötte, nem volt hasmenés vagy ilyesmi. Szerintetek mennyi idő, mire esetleg látszik rajta valami változás? Ha továbbra sincs semmi, akkor elvinném egy komolyabb kivizsgálásra illetve lehet, hogy áttérek barf-ra, de még adnék egy esélyt ennek a dolognak.



2013. aug. 13. 14:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi is Brit Carera váltottunk, csak mi allergia miatt. Nállunk egy hónap után lett látható eredmény. Szép fényes bunda, és most már hízik is. Sajnos az allergia miatt képtelen volt hízni hiába adtunk a végén már dupla adagot neki.
2013. aug. 13. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 sippara ***** válasza:
66%
Egy hónapot érdemes várni attól a naptól, amikor már teljesen az új tápot kapta. Annyi a sz_r gazda, én mindig mindenkit csak szidok, úgyhogy most hadd dicsérjelek meg, amiért így figyelsz a kutyádra :):):)
2013. aug. 13. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kb. 2 hónap.
2013. aug. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, akkor még legalább három hét!

Sippara: Köszi:)

2013. aug. 14. 09:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!