Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A boxert akkor sem lehet...

A boxert akkor sem lehet udvaron tartani, ha szigetelt háza lenne neki? Csak azért kérdezem, mert azt olvastam, hogy a boxernek nincs aljszőrzete és így nagyon fázós típus.

Figyelt kérdés

2015. szept. 28. 22:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
96%
Szerinted milyen lehet az egész telet egy szigetelt telefonfülkében tölteni? Hiába van odabent meleg, attól még marha kevés, főleg egy boxernek. Ha meg kimegy, akkor ugye igen gyorsan fázni fog, ha nem mozog, márpedig magától minek futkosna körbe-körbe, nem hörcsög.
2015. szept. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
0%
Simán lehet, max egy 5cm-es hungarocel lap a ház aljába azt csá. Jól elvolt nálunk 2 boxer is. Egy daganatban, a másik végelgyengüléstől múlt ki, egyik sem fagyott meg.
2015. szept. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Ki kellene engedni ha bent lenne a családi házunkban akkor is, nem gubózhatna úgysem bent egész nap, akkor is lehűlhet ennyi erővel nem?
2015. szept. 28. 22:42
 4/14 anonim ***** válasza:
Hát ha kivágod a kertbe semmit tenni, akkor de. De ha kiviszed sétálni, mozgatni, ahogy kell, akkor nyilván nem fázik meg.
2015. szept. 28. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Szerintem nem vágnám ki a kertbe, nem annyi lenne hogy adok neki kaját és hagyom, hanem ugyanúgy lenne mozgatva,játszva vele és sétáltatva.
2015. szept. 28. 22:51
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de az a nap 24 órájából mennyi idő? Képzeld magad a kutya helyébe, és úgy dönts.
2015. szept. 28. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm.
2015. szept. 28. 22:58
 8/14 anonim ***** válasza:
35%
Barátnőméknek 3 boxerjük van kertben, kennelben.Télen szalmát tesznek nekik a házba és nem fáznak nincs semmi bajuk.
2015. szept. 29. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem fagy meg ugyan, de nem kerti tartásra való kutya. Sem a szőrzete, sem a jelleme miatt. Attól, hogy sokan tartják úgy, attól még ez nem jó neki.
2015. szept. 29. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nekem lakásban van a boxerem. Kb olyan, mint egy árnyék. Mindenhová jön utánam. Ha alszik, akkor is ha kimegyek, képes felkelni és utánam jönni és ott folytatni az alvást, ahova mentem... Télen bizony fáznak. Nem lehetne úgy, hogy lakásban és kertben is? Nagyon nagyon szeretnek a gazda közelében lenni.
2015. szept. 29. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!