Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mikor elfogadott a kutyaruha...

Mikor elfogadott a kutyaruha használtat? Ti használtok, vagy ellenzitek?

Figyelt kérdés
2015. okt. 4. 15:35
 1/9 anonim ***** válasza:
79%
Télen, rövid szőrű, fázós kutyáknak, illetve nyáron, hűtőruhának. Igenis fáznak az ebek telente és a hosszabb sétáknál ki jár nekik.
2015. okt. 4. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
78%
Nekem egy csivava kutyám van,én télen szoktam ráadni ilyen kabátot hogy ne fázzon,de akkor is csak ha kimegyünk sétálni.Nekem semmi bajom a kutya ruhával ,viszont amikor már szerencsétlen mindennap,minden órában rajta van az már nem annyira normális szerintem,de adhatsz rá amikor szeretnél,de nyáron szerintem nem jó ötlet kicsit se!
2015. okt. 4. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
68%

vannak kutyák amik elég kistermetűek és a bundájuk is elég vékony. természetes,hogyha kiviszi valaki télen a meleg lakásból (akár 30 fokkal hidegebb helyre,akkor ad rá valamit hogy ne fázzon meg)

míg mondjuk egy kint tartott kutya vagy macska télire vastagabb bundát növeszt,addig egy bent tartott állat annyira ezt nem érzékeli,úgyhogy inkább adjon rá valaki ruhát,mint hogy megfázzon..

persze akik csak divatból öltöztetik be,akár nyáron is ,annak nem sok értelmét látom,sőt szánalmasnak találom,hogy a divatolási szokásait ráerőszakolja az állatra.

2015. okt. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
68%
Az én pincsimnek van egy csomó ruhája, több féle, sima kabát, kapucnis, pulcsi. Szeptember végétől vagy márciusig ruházom.
2015. okt. 4. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én elleneztem, egészen a mostani kutyámig. Terrierféle keverék, 10 kiló, és amint hidegebbre fordul az idő, pláne ha esik is mellé eső vagy hó, szó szerint reszket a hidegtől, már pár perc séta után is. Szóval legyűrtem a véleményemet, rendeltem neki vízlepergetős, bélelt kabátokat és nem érdekel, hogy ki mit gondol, ha fázik, akkor felöltöztetem, ennyi.
2015. okt. 4. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát, nyilván egy komondoron vagy kaukázusin, a nagy bundán egy cuki kabát hülyén néz ki. De a fázósabb fajtákon szerintem nem hogy normális, hanem kötelező. Nekem két kutyám van. Az egyik nem annyira fázós, de neki a lába nagyon érzékeny a hidegre, konkrétan sebesre tud "fagyni", ezért ilyen különleges krémmel kenem be, ami védőréteget csinál neki, és már egyáltalán nincs ilyen baja. A másik egy amstaff, ő már most is volt, hogy vacogott egy késő esti séta alatt (este 10 fele), azt hiszem, olyan 11 fok lehetett...vele sulizok is, szóval tuti, hogy október végétől már hordani fogja a leendő kabátkáját:D Nem érdekel egyébként az se, ha kinevetnek, csak a kutyának legyen jó :)
2015. okt. 4. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Esőben, hóban, mikor nagyon hideg van, akkor elmegy a panelkutyáknak egy kabátka, különben butaságnak tartom, h valaki beöltözteti a kutyáját.
2015. okt. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
65%
Szia! Nekem egy rövidszoru kistestu keverek kutyusom van es eleg fazos,beteges. Rengeteg ruhája van és szerintem nagyon aranyos benne de persze nem ezerzt adom ra. Benti kutyus es 10 percnel tovabb még ruhaval se tudom kivinni mert szo szerint remeg. De imadja a ruhait. Volt egy olyan eset h nyaron harminc fokba mikor keszulodtunk egy kis setara es oda totyogott a ruhas kosarahoz es hozta a nagy bundas kabatot h adjam ra. Persze nem adtam ra de jot nevettem rajta. Viszont evente egyszer fel kell probalnia a ruhait h jok e meg ra. De sztwem ezt ki lehet birni.
2015. okt. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem egy ir szetterem van. Esökabatja van. Csak latnatok, hogy az emberek, hogyan megbamulnak bennünket az utcan. Eddig ilyen nagy kutyat ( ez egy XXL kan, ir szetter) még nem lattak kabatban sétalni.

Az esökabat elönye, hogy a kutya szöre nem azik es itt bent nem büdös.


Telen ha hideg lesz, akkor adok ra egy pulovert, ami nekem mar nem kell.

Az ágyék táján mar alig van szörzete, no meg mar 12 eves, feltem egy kicsit.

2015. okt. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!