Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Norwich terrier eladó Miskolcon?

Norwich terrier eladó Miskolcon?

Figyelt kérdés
Sajnos sehol nem találok hirdetést, és ilyen fajta kutyát szeretnénk.

#Norwich terrier #kutya eladó
2015. okt. 4. 20:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez az egy tenyésztő van az egész országban: [link]
2015. okt. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Oh de kár... Hát sajnos Pestig felmenni egy kutyusért nem tartom reálisnak... Marad a bolognese.
2015. okt. 4. 20:24
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Eh, hát lehet neked nem ér ennyit, de aki tényleg ilyen ritka kutyára vágyik, az akár 1000 kilométert is képes utazni érte. 10-15 évre veszel magad mellé kutyát, szerintem az a néhány óra semmi a 10-15 évhez képest.


Mellesleg remélem azzal tisztában vagy, hogy egy fajtatiszta kutya 100 ezer forintnál kezdődik. Ahhoz képest a tömegközlekedésre költött pénz semmi.


Persze lehet venni 20-40 ezer forintért is szaporítótól, csak ne lepődj meg ha beteges lesz vagy ha felnő nem az lesz belőle aminek vetted.

2015. okt. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én Csongrád megyéből Német országig mentem egy kutyáért. Persze ha neked csak az a fontos, hogy elmondhasd a baráti körben, hogy neked ilyen kutyád van, akkor ez a távolság tényleg nem reális. De akkor minek is ilyen kutya? Ha pedig valóban ilyen fajtát szeretnél, nem lenne gond az a pár órás utazás.
2015. okt. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igazából ez lenne az első kutyánk. Sosem volt család környezeteben kutya, én pedig mindigis akartam egyet. Tulajdonképpen igazatok van, az a pár óra 10-15 évre semmiség. Igazából nem azt mondom, hogy nem éri meg, inkább csak félek attól az úttól. Nem az a fontos nekem, hogy menőzzek a kutyámmal. Nem olvastam erről a fajtáról, hogy ritka, inkább azt hittem kevesen keresik, pedig nekem nagyon tetszik!
2015. okt. 12. 16:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!