Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Őszintén: mennyi volt a...

Őszintén: mennyi volt a leghosszabb idő, mikor nem tudtál úgy foglalkozni a kutyáddal, ahogy kellett volna?

Figyelt kérdés
Teszem azt betegség, költözés, túlóra, vagy szimplán általános időhiány miatt?
2015. okt. 9. 13:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mikor kihúzták a fogam pénteken, de a szombat reggelt a suliban kellett volna kezdenem. Rossz nem rossz, kimaradt, mint ahogy a szombati "nagytúra" is.
2015. okt. 9. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
kezdenünk, bocsánat
2015. okt. 9. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Családos nő vagyok 1 fő és egy mellékállással.


Általában már 3 nap hanyagolás után - értsd. nem érek rá játszani ha hazaérek a munkából, mert lemaradtam valamivel, csak a napi kötelező penzum - kanász a kutyám, tehát nem hagyhatom ki a napi rutint, mivel én neveltem így.


Nemrégiben vírusos gyomorbajom volt, ami annyira legyengített, hogy 2 napig az ágy és a mellékes közt közlekedtem, tehát akkor nagy gáz volt.

2015. okt. 9. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

1 hét, mikor lakásátalakítás és lomtalanítás folyt nálunk, nyáron.


Akkor csak kötelező séták voltak meg, nem játszottam vagy gyakoroltam vele, de túlélte :)

2015. okt. 9. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
2 nap, elutaztam egy rendezvényre és őt nem vihettem magammal, így meg kellett kérni a rokonokat, hogy vigyázzanak rá. Szörnyű volt, mert amúgy a nap 24 órájában velem van.
2015. okt. 9. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
28%
10ha-os tanyán élek 4 kutyám gyakorlatilag szabadon mászkál, őszintén soha nem foglalkoztam velük úgy, mint átlag kutyatartók :D
2015. okt. 9. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Kb. egy év. Amíg a másik kutya nagyon beteg volt, és vele foglalkoztam az idő nagyobb részében.
2015. okt. 9. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

kb 4 hónap amikor gyárban dolgoztam sokszor 12 óráztam. Húgom sétáltatta. Pluszba én nem foglalkoztam vele kb semmit,csak simogattam. Nem volt erőm igazából.Csak kajálni,fürdés és alvás.De mivel nem egy energia bomba így nem volt akkora gond,hogy kb csak hétvégén foglalkoztam vele,bár akkor se sokat,mert örültem,hogy ülök fekszek :D izomláz,derékfájás,lábfájás 22 évesen elég durva volt,de szalag mellett végig állni 12 órát meg tusfürdős dobozokat hurcibálni pakolni,szerintem akkor erősödtem is :D szóval tényleg olyan porcikám is fájt amiről nem is tudtam,hogy létezik.


Szóval ebben a 4 hónapban alig foglalkoztam vele.

2015. okt. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Szilvi & Argos ***** válasza:
Nyáron boka sérülés miatt 1 hónapig voltam itthon. Esténként ismerősök vitték sétálni-úszni, de nem sikerült minden nap, s az intenzitás sem volt olyan, mint amit velem megszokott az eb. Első két héten kb semmit nem tudtam csinálni, max távirányítással kis klikkerezés volt ülve.3. héten már kezdtem kimászkálni az udvarra, pár percnyi foglalkozás erejéig...vagy kiültem fél órát klikkerezni :D 4. héten már le tudtak vinni kocsival a sétahelyünkre, ott kicsit mászkáltam...5 perces utat 15 perc alatt tettünk meg :D
2015. okt. 9. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nekem most váratlanul 2 kutyám lett, és sajnos nem jönnek ki egymással. Akarom mondani nagyon útálják egymást. Így kénytelen vagyok felváltva foglalkozni velük. Korán kelek, a napnál is hamarabb, hogy meglegyen a séta. Munkából hazajövet gyorsan odarakom a kaját, közben játék felváltva, aztán kaja készítése, kajálunk, majd séta külön-külön a kutyákkal. Van, hogy besegít a párom, de annyira lótifuti, hogy alig van szegénynek ideje, ha meg hazaér, esik össze...talán nem lehet a legjobb nekik, de jelenleg nincs más lehetőség, és szerintem ez így is marad már. Mindenesetre nem látszik, hogy szomorúak lennének, vagy ilyesmi, plusz nem rosszalkodnak, így szerintem nincs fölös energiájuk. Hétvégén, általában nagyobb séták vannak, egész naposak, egyik nap az egyikkel, másik nap a másikkal :)


Volt egyszer 20 óra egyébként az egyik kutyának, amit egyedül töltött, betegség miatt, bezárva volt a lakásba. Nem csinált semmit, még csak be sem piszkított, szerencsére volt vize elég. Balesetem volt, de az első kérdésem/kérésem a barátomhoz az volt, hogy menjen haza kutyázni:D:D (amit természetesen ellentmondást nem tűrően véghezvitt:D)

2015. okt. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!