Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Can corso vs. Németjuhász?

Can corso vs. Németjuhász?

Figyelt kérdés
melyik kutyát válasszam? most fogunk költözni és nem tudom hogy melyik lenne ideálisabb? rendes családnak a kutyája lenne nagy kertben. előreköszönöm a válszokat

2015. okt. 10. 10:11
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez csak attól függ, te mit tudsz neki nyújtani.
2015. okt. 10. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
mndent meg tudnék neki adni
2015. okt. 10. 10:13
 3/9 anonim ***** válasza:
hát nekem nincs jó tapasztalatom a cane corsoval, de lehet, hogy ez csak a szomszédom hibája, mert cseszte megnevelni...
2015. okt. 10. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mi az a minden? Kicsit bővebben fejtsd ki légyszíves, az alapján könnyebben adunk választ. (A rendes család és a nagy kert még nem elégíti ki egy kutya minden szükségletét)
2015. okt. 10. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
uncsitesóméknak van cane corsojuk es nagyon tetszik jó minőségű táp lenne időm arra h foglalkozzak vele járna kutya oviba,suliba
2015. okt. 10. 10:39
 6/9 anonim ***** válasza:

Hát akkor egy pont a corsonak. Ha németjuhászt akarsz, arra figyelj, hogy még jobban le kell fárasztani mint a corsot mind szellemileg, mind fizikailag.

Nekem volt egy (pontosabban öcsém unt rá a sajátjára és a nyakamon maradt), de nem bírtam vele, a kaukázusim mellett sok volt, el kellett ajándékoznom.

2015. okt. 10. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
mármint németjucim volt, nem corsom.
2015. okt. 10. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Német juhász, ezerrel! Nekem az van. Nem bánod meg.
2015. okt. 11. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
60%

Szexualitásom hajnalán elhatároztam, hogy Edit nevű feleségem lesz. Most, 56 évesen, visszatekintve elmondhatom, hogy rengeteg kapcsolatom és két házasságom ellenére egyetlen kósza Editbe sem tudtam igazán beleszeretni.

Szerintem ne ragaszkodj előre egyes fajtákhoz. Járd végig a menhelyeket, a tenyésztőket, és lesz egy egyed, (nem fajta) amelyikbe beleszeretsz. Na, azt válaszd!

Házat, lovat, vagy kutyát csak így érdemes venni.

De ha mindenképpen ragaszkodsz ehhez a két fajtához, a Németjuhászt (így, nagybetűvel!) semmiképpen sem javaslom első kutyának. Előbb tanulj meg a kutyával élni, kutyával bánni, aztán profiként választhatod a kutyák professzorát.

2015. okt. 11. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!