Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy fél éves Border...

Van egy fél éves Border Collie szuka kutyám aki 16 kg nem-e sok az és mi az ideális súly ebben a korban?

Figyelt kérdés

2015. okt. 10. 12:06
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

Esetleg küldesz egy fotót a kutyádról oldalról meg felülről?

Te látod, hogy a kutya csinos-e vagy elhízott, így csak hogy a súlyát írtad tényleg soknak tűnik.


Mindenesetre vedd fel a kapcsolatot a tenyésztőjével, és neki is említsd meg a problémát, biztos van pár ötlete.

2015. okt. 10. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Oké, akkor melyik kennelből van? És h néz ki a törzskönyve? Mennyibe került? Írtatok a tenyésztővel szerződést?
2015. okt. 10. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:

az én öt évesem 22 kg, rárnézésre a legtöbb embernek sovány és nagy. ráadásul nem is a legnagyobb, vannak nála magasabb borderek is, ő is törzskönyves és azok is, szóval nem minden border 15 kg...

fél éves korban viszont soknak hangzik, de biztosat csak akkor lehetne mondani, ha elmondanád h milyen magas ehhez? érzed a bordáit ha végigsimítasz az oldalán? felülről látszik a dereka? ha ezekre nema válasz, akkor valószínűleg túlsúlyos.

2015. okt. 11. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
illetve segítene, ha elmondanád a nemét, a kanok általában súlyosabbak a szukáknál.
2015. okt. 11. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
bocs, többször elolvastam a kérdést és mégse tűnt fel, hogy szuka a kutyus. nekem így soknak hangzik.
2015. okt. 11. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
36%

Itt a kép a kutyáról, a kérdező küldte:


[link] Kiskorában

[link] 3-4 hónaposan

[link] most


Szerintem elég egyértelmű, hogy nem border.

2015. okt. 11. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
0%
Ez a kutyus első ránézésre hasonlít a borderre, de inkább keverék...
2015. okt. 11. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
ha nincs törzskönyve akkor az életben be nem bizonyítja senki, hogy micsoda, de sajnos nagyon is tricolor bordernek néz ki...
2015. okt. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
mielőtt nekem támadna bárki: borderem van és jópár bordert láttam. ha ezt a kutyát valaki megmutatja nekem, rávágom, hogy 100% border. törzskönyv hiányában persze ezt nem lehet teljes magabiztossággal álítani (bár nem azt írta a kérdező, hogy van neki?). viszont van itthon olyan szaporító akinek ugyan fajtatiszta törzskönyves kutyái vannak de a kölyköknek sajnos már nem váltja ki (számomra ez elfogadhatatlan...), sajnos nem egy ilyenről tudok :(
2015. okt. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
Igen ő egy tricoolor Border Collie de ezt nem írtam mert nem gondoltam hogy fontos lenne és köszönöm az értelmes válaszokat és törzskönyvezett Border tuti nem keverék.
2015. okt. 12. 15:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!