Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy fél éves Border...

Van egy fél éves Border Collie szuka kutyám aki 16 kg nem-e sok az és mi az ideális súly ebben a korban?

Figyelt kérdés

2015. okt. 10. 12:06
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Ha valóban törzskönyvezett, miért nem árulod el, hogy melyik kennelből van, és h h néz ki a törzskönyve? ha valóban fajtatiszta, akkor kellett kapnia azt is, nem csak oltási könyvet, amivel sokan összekeverik.
2015. okt. 12. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
71%

én se szívesen árulnám el, hogy az én kutyám melyik kennelből van itt a gyakorin és ennyi b@cogatás után már semmire sem reagálnék szívesen.

szerintem le lehet zárni a témát, a kérdésére a választ megkapta.

(én vagyok a legnagyobb elítélője a borderek szaporításának és vérzik miattuk a szívem de a kérdező szerintem nem az a kategória, akit igazán csesztetni kéne......)

2015. okt. 12. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg,normális a testsullya;) a kiskutyáknak gömbölyűnek kell lenniük de nem hordónak, en bordim is ebben a korban van es mondta a tenyesztőm,hogy ők még annyit ehetnek amennyit akarnak,es nem szabad fogyokuraztatni, egyébként milyen magas?
2015. dec. 14. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

egy kölyök csak ne legyen gömbölyű... persze, aztán az ízületei bánják majd...

egy kölyök, de egy felnőtt kutya is inkább legyen sovány. nem éheztetni kell a szerencsétlent, de disznóra sem kell zabáltatni.....

2015. dec. 15. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!