Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek h a kiskuyám engem...

Mit tegyek h a kiskuyám engem fogadjon el gazdinak és rám hallgasson? 3an lakunk itthon de igazából anyám és én vagyunk azok akik etetjük és foglalkozunk vele a legtöbbet. De tesóm is szokta etetni és sokat játszani vele.

Figyelt kérdés
Itthon van még egy 4éves rottweiler is. Ez számíthat?
2008. szept. 10. 15:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha nem bírsz vele, vidd el kutyaiskolába. Mielőbb.

Ha van idősebb kutya, az is biztos fogja tanítani.

2008. szept. 10. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem beszéld meg a családoddal hogy csak te etessed a kutyát.A kutya igazából azt fogadja el gazdinak akitől a táplálékot kapja.

Nálam ugy van hogy mindig én adtam a kutyámnak enni de a suli miatt reggel és délben nem tudok enni adni anyám meg hiába próbálkozik nem akarja elfogadni anyámtól a kaját csak tőlem így sajnos addig nem eszik amíg haza nem jövök :(

Pedig már le is fogyott de sehogysem tudom hozzászoktatni hogy anyámtól is elfogadja a kaját én meg még délután 4-kor is a suliban vagyok

2008. szept. 10. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha már kicsiként úgy van szoktatva, hogy a családból bárkitől kaphat kaját, akkor ilyen gond nem fordulhat elő, amit a 2. válaszoló írt...szerintem.

Azzal meg nem igazán értek egyet, hogy az lesz a gazdi, aki a kaját adja. Nekünk volt egy labradorunk és majdnem mindig anyum adta neki a kaját, viszont gazdának engem választott, mert bár diák voltam én foglalkoztam vele a legtöbbet. Mindenre én tanítottam meg, de ha a család más tagja a megfelelő jelszót használta gond nélkül teljesítette a parancsot.

2009. nov. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!